Ковельський відділ поліції нагадує про перереєстрацію зброї

На сьогоднішній день поліцію турбує, перш за все, той факт, що деякі власники до теперішнього часу ще не перереєстрували свою зброю. Більшість з них просто забувають про необхідність продовження строку дозволу на зберігання зброї, але є й такі, котрі свідомо ігнорують вимоги законодавства, чим автоматично переходять у розряд правопорушників. То ж хотілося б попередити, що за дане правопорушення законодавством передбачене адміністративне покарання.

Стаття 192 Кодексу України про адміністративні порушення передбачає, що за порушення громадянами встановлених строків реєстрації (перереєстрації) вогнепальної мисливської чи холодної зброї, а також пневматичної зброї калібру понад 4,5 міліметра і швидкістю польоту кулі понад 100 метрів за секунду або правил взяття їх на облік в органах внутрішніх справ у разі зміни місця проживання - тягне за собою попередження або накладення штрафу від п’яти одного до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Тому, хотілося б нагадати власникам зброї, щоб вони заздалегідь приходили до дозвільної системи для ознайомлення з вимогами щодо перереєстрації. А також не забували, що володіння зброєю - це відповідальність не лише за себе, а й за оточуючих.

Адреса: м. Ковель, вул.. Незалежності,119а

Джерело - Ковельський відділ поліції Волинської області


#НаціональнаПоліція

Коментарі

Читайте також