1. Головна
 2. Новини
 3. Автобусного сполучення з Ковелем та Ковельським районом не відновили

Автобусного сполучення з Ковелем та Ковельським районом не відновили

На Волині сьогодні, 1 червня, після тривалої перерви почав курсувати транспорт різних видів сполучення – міський, міжміський, внутрішньообласний та міжобласний, - повідомляє ВолиньРоst.

Очільниця управління транспорту та інфраструктури Волинської ОДА Наталія Остапкович розповіла, що, відповідно до рішення обласної комісії техногенно-екологічної безпеки від 29 травня, транспортне сполучення відновили з усіма районами та населеними пунктами, крім міста Ковеля, Ковельського району та селища Олики. Туди нині не поїхав жоден автобус.

Щодо курсування з Волині транспорту у ті області, де не послабили карантин, то автобуси туди поїхали із 50% завантаженості сидячих місць, як це передбачають вимоги Кабміну. Щоправда, більшої потреби наразі поки і не було, оскільки пасажирів – практично немає.

Голова правління ПрАТ «Волинське обласне пiдприємство автобусних станцiй» Інеса Корнейчук розповіла, що 1 червня запрацювали найбільші автостанції області – у Луцьку, Володимирі-Волинському і Нововолинську, а також дещо менші – у Горохові, Любешеві, Маневичах, Камені-Каширському, Ратному та Рожищі.

З початком карантину ПрАТ «ВОПАС» зазнало великих збитків і продовжуватиме їх мати, якщо люди не повернуться. Автостанції, які відкрили, обладнали відповідно до вимог, видали персоналу засоби захисту і дезінфектори, розклеїли стрічки тощо.

Щодо Ковеля, Ковельського району та Олики, то транспорт, за словами Інеси Корнейчук, туди та звідти не пустили, квитків туди та звідти не продають. Якщо люди сідатимуть не на автостанції, а на зупинках, то пасажирів у ці населені пункти водії не братимуть.


#Карантин

Коментарі

 • Анастасія
  Брехня... Беруть водії до Ковеля. Сьогодні їхала з Володимира, а кума з Шацька на Ковель. Доїхали норм. Біля Вітамінки на привокзальній площі висадив водій, і там же забрав інших людей.... А ви думайте що в Ковелі карантин...
  Відповісти
  • Андрій
   Настя, підкажіть, будь ласка, контакт водія або як на нього вийти. Мені теж треба їхати з Ковеля на Володимир і назад.
   Дякую
   Відповісти

Читайте також