1. Головна
  2. Новини
  3. З 1 червня у Ковелі запрацювала акція «Щасливі години для платежів» від «Укрпошти»

З 1 червня у Ковелі запрацювала акція «Щасливі години для платежів» від «Укрпошти»

З 1 червня у Ковелі розпочала діяти акція «Щасливі години для платежів». Про це повідомила начальник Ковельського центру поштового зв’язку №4 Лариса Філіпчук. Її впроваджено у шести відділеннях «Укрпошти».

Комісія при оплаті платежів у першій половині дня буде майже вдвічі меншою, ніж у другій половині дня.

Знижка діє при оплаті усіх видів платежів: на рахунки за комунальні послуги, оплату за телефонний зв’язок/телебачення/інтернет чи будь-які інші регулярні платежі. Враховуючи, що сплачується декілька квитанцій за місяць, загальна економія - суттєва. А скористатися такою можливістю ковельчани можуть щодня до 13:00.

Проєкт дасть змогу забезпечити більш якісне обслуговування клієнтів завдяки управлінню клієнтськими потоками у поштових відділеннях відповідно до потреб споживачів та рівномірного розподілу навантаження на операційні вікна протягом всього робочого дня, – інформує пресслужба пошти.

«Щасливі години для платежів» дають можливість кожному клієнту Укрпошти заощадити при оплаті комунальних та інших платежів, за умови відвідування поштових відділень до 13:00. Саме у першій половині дня тарифи на оплату платежів у відділеннях Укрпошти стануть значно меншими, ніж аналогічна вартість отримання послуг у банківських відділеннях.

Після 13:00 комісія за сплату платежів буде збільшена удвічі від суми, що діятиме у першій половині дня. Відповідно, у другій половині дня поштові відділення «Укрпошти» очікують на відправників та отримувачів посилок, які тепер зможуть користуватися послугами у більш комфортних умовах та без черг.

Перелік відділень зв’язку Укрпошти у Ковелі, в яких діє акція «Щасливі години».
#Укрпошта

Коментарі

Читайте також