1. Головна
  2. Новини
  3. Напередодні свята Трійці у храмах Ковеля рятувальники проводять інструктажі з правил пожежної безпеки

Напередодні свята Трійці у храмах Ковеля рятувальники проводять інструктажі з правил пожежної безпеки

З метою запобігання пожежам під час богослужінь з нагоди Дня Святої Трійці, рятувальники підрозділів Управління ДСНС у Волинській області проводять інструктажі священнослужителів з правил пожежної безпеки та порядку дій на випадок екстрених ситуацій. Повідомляє пресслужба Управління ДСНС України у Волинській області.

Зокрема, 4 червня співробітники Ковельського міськрайонного відділу провели обстеження стану протипожежного захисту храму Святого великомученика Пантелеймона у Ковелі.

Фахівці цивільного захисту перевірили стан справності первинних засобів пожежогасіння та електричних пристроїв, провели інструктаж настоятелів та служителів храмів щодо порядку застосування вогнегасників, наголосили на необхідності обережного поводження з вогнем та нагрівальними приладами, а також роз’яснили необхідність утримання дверей евакуаційних виходів відкритими на час богослужінь.


#Рятувальники

Коментарі

Читайте також

На Ковельщині знешкодили 13 одиниць боєприпасів

На Ковельщині знешкодили 13 одиниць боєприпасів
Загалом минулого тижня у різних районах Волині було знайдено 45 вибухонебезпечних предметів, серед яких артилерійські снаряди, мінометні міни, гранати часів Другої Світової війни.