1. Головна
  2. Новини
  3. Чергові випадки захворювання на коронавірус: Ковель - 2, Ковельський район - 1.

Чергові випадки захворювання на коронавірус: Ковель - 2, Ковельський район - 1.

За інформацією головного державного санітарного лікаря, за останню добу на Волині зареєстровано 24 нових випадки захворювання на COVID-19, з них 1 у дитини та 4 у медичних працівників. Нові випадки зареєстровано: м. Луцьк – 11, Луцький район – 3, м.Ковель – 2, Ківерцівський район – 2, по одному випадку зареєстровано в Любешівському, Володимир-Волинському, Іванничівському, Ковельському, Любомльському та Шацькому районах.

Одужало 2 особи. Один випадок хвороби завершились летально (м.Нововолинськ).

Загалом станом на 10.00 5 червня в області зареєстровано 1008 випадків COVID-19, які підтверджено лабораторно методом ПЛР, з них 75 у дітей та 205 у медичних працівників. Одужало 294 особи, з них 25 дітей та 64 медичних працівники. 30 випадків хвороби завершились летально, в тому числі померло 2 медичних працівники.

За весь період спостереження коронавірусна хвороба виявлена:

м.Ковель – 176 випадків, в тому числі 4 летальних;
Ковельський район – 12 випадків.

Крім того, на Волині скасовано ряд карантинних послаблень. Скасувати деякі послаблення протиепідемічних заходів на території області вирішили на засіданні регіональної комісії з питань ТЕБ та НС, що відбулася 4 червня 2020 року. Таке рішення зумовлене високим рівнем захворюваності. До населених пунктів, де досі заборонено послаблення карантину, потрапили смт. Олика Ківерцівського району, м.Ковель, Ковельський район, також м.Володимир-Волинський та Володимир-Волинський район.#Коронавірус #Карантин

Коментарі

Читайте також