1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі працюватимуть 5 пунктів проведення пробного ЗНО та 6 - основної сесії ЗНО

У Ковелі працюватимуть 5 пунктів проведення пробного ЗНО та 6 - основної сесії ЗНО

Цьогоріч у Ковелі працюватимуть 5 пунктів проведення пробного ЗНО, - повідомляють на офіційному сайті Ковельської міської ради.

15 червня на пробне тестування з української мови і літератури пункти зовнішнього незалежного оцінювання міста прийматимуть 706 учасників з Ковеля та Ковельського району. Заклад загальної середньої освіти «Ліцей № 7 м. Ковеля» – 226 учасників, ЗОШ № 10 – 240, Заклад загальної середньої освіти «Ліцей № 11 м. Ковеля» - 240 учасників.

У тестуванні з інших предметів включно з іноземними мовами, яке відбудеться 17 червня, братимуть участь 1062 випускників з Ковеля, Ковельського, Камінь-Каширського, Любешівського, Любомльського, Маневицького, Ратнівського, Старовижівського, Турійського та Шацького районів.

Заклад загальної середньої освіти «Ліцей № 1 м. Ковеля» зустрічатиме 300 учасників, заклад загальної середньої освіти «Ліцей № 7 м. Ковеля» - 251, заклад загальної середньої освіти «Ліцей № 11 м. Ковеля» - 251. «Навчально-виховний комплекс «ЗОШ І-ІІІ ст. № 13-колегіум» забезпечить проведення пробного тестування з іноземних мов для 262 осіб.

Під час проведення основної сесії ЗНО, які будуть приймати випускників м. Ковеля та з вище названих районів, у місті працюватиме 6 пунктів тестування.

25 червня (математика) – Ліцей № 1, Ліцей № 7, ЗОШ № 10, Ліцей № 11, НВК № 13;
30 червня (українська мова і література) – Ліцей № 1, Ліцей № 7, ЗОШ № 10, Ліцей № 11, НВК № 13, Ковельський промислово-економічний коледж;
2 липня (фізика) - Ліцей № 1 ;
7 липня (англійська мова) - Ліцей № 1, Ліцей № 7, НВК № 13;
9 липня (історія України) – Ліцей № 1, Ліцей № 7, ЗОШ № 10, Ліцей № 11, НВК № 13;
13 липня (біологія) – Ліцей № 7, ЗОШ № 10, Ліцей № 11, НВК № 13;
15 липня (географія) – Ліцей № 1, Ліцей № 7, ЗОШ № 10, НВК № 13;
17 липня (хімія) - Ліцей № 11.

Пункти тестування будуть забезпечені безконтактними термометрами, дезинфікуючими засобами, антисептиками, певною кількістю засобів індивідуального захисту. У пунктах тестування буде проводитись вологе прибирання та провітрювання приміщень відповідно до рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів при проведенні зовнішнього незалежного оцінювання.

Кожен випускник, який буде проходити процедури пробного та основного тестування, теж повинен подбати про свою власну безпеку: зберігати соціальну дистанцію при вході і виході з пункту тестування, мати при собі захисні маски та рукавички, прибути на пункт тестування відповідно до часу, який вказаний в його запрошенні - перепустці.


#ЗНО #Освіта

Коментарі

Читайте також

Визначили орієнтовні дати проведення ЗНО

Визначили орієнтовні дати проведення ЗНО
Прийом документів у виші може бути у серпні або жовтні, а початок навчання першокурсників — 15 вересня або 2 листопада. Міністерство освіти розглядає два варіанти строків.