1. Головна
  2. Новини
  3. Ковельчани знехтували правилами безпеки у час високої загрози поширення коронавірусної інфекції

Ковельчани знехтували правилами безпеки у час високої загрози поширення коронавірусної інфекції

Враховуючи рівень захворюваності на COVID-19 серед мешканців міста, послаблювати карантинні обмеження у Ковелі не можна. Про це йшлося на засіданні міської комісії з питань ТЕБ та НС, яке провів міський голова Олег Кіндер. Пише офіційний сайт Ковельської міської ради.

За інформацією завідувачки міськрайонним відділом ДУ “Волинський ОЛЦМ України” Людмили Маляр, загальна кількість нових випадків COVID-19 за останні 7 днів на 100 тис. населення перевищує норму у понад два рази і становить 27, 8 осіб (потрібно менше 12-ти).

Міський голова наголосив, що Ковель до другого етапу виходу з карантину не готовий і знову відкриття дитсадків, відновлення пасажирських перевезень доведеться відкласти. Ковельчани почали нехтувати правилами безпеки у той час, коли загроза поширення коронавірусної інфекції є досить високою.

Він доручив своєму першому заступнику Михайлу Гетьману та представникам поліції посилить контроль за дотриманням протиепідемічних заходів у місцях найбільшого скупчення людей.

Поки Ковельське МТМО так і не змогло закупити необхідні реактиви для здійснення ІФА (М) тестування у зв’язку з їх дефіцитом, хоча кошти на це передбачені.

#Коронавірус #Карантин

Коментарі

  • Ковельчанка
    А що зробила міська влада? Тестування хворих в Ковелі не проводиться! При такому рівні захворюваності! Про відкриття лабораторії задумаєтесь, як не буде кого тестувати?! Аналізи відвозяться до Луцька 3 рази на тиждень, результатів люди чекають по 15-17 днів, а тим часом ходять вільно по місту. Ніхто не контролює як люди дотримуються правил карантину, де перебувають контактні особи, що робиться у супермаркетах, церквах, магазинах, на ринках, у парках! Під Салютом на асфальті обідають жебраки-цигани!!! У школах директори проводять батьківські збори!!! У МТМО кт легень медпрацівники роблять у костюмах з достатнім захистом? У керівників установ і організацій хтось поцікавився скільки працівників не ходить на роботу через симптоми хвороби? Хоч когось оштрафували за порушення карантину? Влада самоусунулась повністю! І який же ви хотіли отримати результат? Це тільки початок!!! Це епідемія, вона легковажності, безвідповідальності і бездіяльності не пробачить нікому!!!
    Відповісти

Читайте також

У Ковелі - 20 нових випадків коронавірусу, у Ковельському районі - 7. Одна людина померла

У Ковелі - 20 нових випадків коронавірусу, у Ковельському районі - 7. Одна людина померла
За даними Волинського обласного лабораторного центру за останню добу на Волині зареєстровано 101 новий випадок захворювання на COVID-19. Найбільше у Володимир-Волинському районі та Ковелі.