1. Головна
  2. Новини
  3. Уряд заборонив відкривати кінотеатри та проводити пробне ЗНО

Уряд заборонив відкривати кінотеатри та проводити пробне ЗНО

Кабінет Міністрів України вніс зміни до постанови Уряду, якою регламентується карантин. Документом передбачено, що з 15 червня не можна буде відновити роботу кінотеатрів, проводити пробне зовнішнє незалежне оцінювання. Про це Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов повідомив на брифінгу 13 червня.

- По перше, ми обмежили діяльність кінотеатрів, щоб не допустити погіршення ситуації з коронавірусом. Крім цього ми пропонуємо інший пропускний режим через КПВВ, а також скасовуємо проведення пробного ЗНО, - зауважив Максим Степанов.

Як повідомлялося раніше, пробне ЗНО з української мови та літератури було заплановано на 15 червня, з інших предметів – 17 червня. Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання триватиме з 25 червня по 17 липня, додаткова - з 24 липня до 10 серпня.

Як повідомляє osvita.ua, Український центр оцінювання якості освіти не зможе повернути кошти, що були сплачені за участь у пробному ЗНО, оскільки вони були витрачені на підготовку тестових завдань, друк тестових зошитів та організацію проведення тестування. Разом з тим, УЦОЯО забезпечить отримання учасниками паперових тестових зошитів, а також проведення дистанційного пробного тестування.

Довідка: Пробне ЗНО в Україні не обов'язкове. Це платна послуга, яка мала на меті дати можливість краще підготуватися до основної сесії ЗНО. Результати пробного ЗНО не враховувалися при вступі до вищих навчальних закладів.


#Карантин

Коментарі

Читайте також

Спрощено процедуру подачі документів для підприємців на отримання компенсації за період карантину

Спрощено процедуру подачі документів для підприємців на отримання компенсації за період карантину
Довідка про відсутність заборгованості по сплаті єдиного податку, яку необхідно додавати до пакету документів, може бути завірена особистим підписом суб’єкта господарювання.