1. Головна
  2. Новини
  3. 22 червня - День скорботи та вшанування пам'яті жертв війни в Україні

22 червня - День скорботи та вшанування пам'яті жертв війни в Україні

Звернення міського голови Олега Кіндера з нагоди Дня скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні

Шановні ковельчани!

Дата 22 червня далекого 41-го року закарбувалась трагічною сторінкою в історії України. Найжорстокіші випробування і страждання, колосальні жертви і скалічені долі, загублене дитинство і втрачена юність – таке назавжди залишається в пам’яті. Кожна родина була втягнута у жорстокий вир війни, а територія України перетворилась на руїни і попелища. Наша країна втратила близько 8 мільйонів осіб або кожного п’ятого мешканця.

Гіркі спогади про те лихоліття не полишають нас, вони передаються з покоління у покоління. Тому наш священний обов’язок – навіки зберегти пам’ять про тих, хто відстояв перемогу в цій жахливій війні, тих, хто став жертвою нацизму.

Сьогодні наші співвітчизники знову героїчно боронять свою країну від агресора, який цього разу прийшов зі сходу. З честю захищають кордони України, незалежність, свободу і мужні воїни-ковельчани.

У День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні низько вклонімося усім захисникам рідної землі. Схилімо голови у хвилині мовчання за тими, хто віддав життя за мир і Україну.

Вічна пам’ять загиблим! Честь і слава живим героям!

З повагою
міський голова Олег Кіндер

Джерело - офіційний сайт Ковельської міської ради


#СкорботніЗаходи

Коментарі

Читайте також

На Волині 19 та 20 червня – дні жалоби за загиблим 24-річним військовим

На Волині 19 та 20 червня – дні жалоби за загиблим 24-річним військовим
Тож на всій території Волинської області на будинках і спорудах органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ, організацій приспустять Державні Прапори України.