1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі дитячі садки не працюватимуть до 31 липня

У Ковелі дитячі садки не працюватимуть до 31 липня

Дитячі садки у Ковелі не працюватимуть до 31 липня. Такі обмеження встановлені постановою Кабміну, яка набрала чинності 22 червня. Про це інформує управління освіти м. Ковеля, - пише офіційний сайт Ковельської міської ради.

Постановою Кабінету Міністрів України від 17.06.2020 р.№500 «Про внесення змін до деяких актів КМУ» до 31 липня на всій території України продовжено дію карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19.

Ряд обмежень стосується галузі освіти. Протиепідемічними заходами заборонено:

• діяльність дитячих закладів оздоровлення та відпочинку;

• робота дошкільних навчальних закладів;

• відвідування закладів освіти її здобувачами в групах більше 10 осіб, крім участі у державній підсумковій атестації у формі зовнішнього незалежного оцінювання, зовнішньому незалежному оцінюванні, вступних випробуваннях, єдиному вступному іспиті з іноземної мови, єдиному фаховому вступному випробуванні;

• проведення масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів за участю більше однієї особи на 5 кв. метрів площі будівлі або території (якщо захід проводиться на відкритому повітрі). Організатор заходу відповідальний за дотримання фізичної дистанції між учасниками не менше, ніж 1,5 метра.#Карантин #Освіта

Коментарі

Читайте також

Карантинні контрольно-пропускні пункти на в’їздах та виїздах з Ковеля не встановлюватимуть

Карантинні контрольно-пропускні пункти на в’їздах та виїздах з Ковеля не встановлюватимуть
Про рішення комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, засідання якої відбулося учора, інформують на офіційному сайті Ковельської міської ради.