1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі на ЗНО з мови та літератури з’явилось 63,5 % від зареєстрованих

У Ковелі на ЗНО з мови та літератури з’явилось 63,5 % від зареєстрованих

Учора, 30 червня, в Ковелі випускники складали ЗНО з української мови та літератури. Його учасників з Ковеля, Ковельського, Старовижівського, Турійського районів приймали 6 пунктів тестування – ліцеї № 1, № 7, №11, ЗОШ № 10, НВК № 13, Ковельський промислово-економічний коледж. Пише офіційний сайт Ковельської міської ради з посиланням на управління освіти.

На випробування з’явились 1089 абітурієнтів, що становить 63,5 % від зареєстрованих.

Варто зазначити, що всі учасники іспиту пройшли температурний скринінг та були забезпечені засобами індивідуального захисту й антисептиками. Під час проведення тестування порушень не зафіксовано.

Випробування з української мови та літератури відбулося відповідно до процедури ЗНО та з дотриманням протиепідемічних вимог.

Одночасно хочемо подякувати адміністрації та працівникам Ковельської філії ПрАТ «Волиньобленерго» за оперативне вирішення питання щодо поновлення електропостачання в пункті тестування - ліцей № 1.

Нагадаємо, що цьогоріч ЗНО є добровільним і його складають бажаючі отримати вищу освіту.

#ЗНО #Освіта

Коментарі

Читайте також

Навчальні заклади Ковеля забезпечені усім необхідним для проведення ЗНО в безпечних умовах

Навчальні заклади Ковеля забезпечені усім необхідним для проведення ЗНО в безпечних умовах
За кошти міського бюджету та Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти придбано безконтактні термометри, дезінфікуючі засоби, антисептики, засоби індивідуального захисту.