1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі перевірили три сотні закладів на дотримання санітарних вимог у період карантину

У Ковелі перевірили три сотні закладів на дотримання санітарних вимог у період карантину

Упродовж червня робоча група із працівників виконавчого комітету міської ради, представників Держпродспоживслужби, поліціїздійснила 300 перевірок закладів міста на дотримання санітарних норм у період карантину. Про це інформують на сторінці Ковельської міської ради у Фейсбук.

Обстежено: закладів ресторанного господарства – 25, об’єктів торгівлі продовольчими товарами – 155, непродовольчими товарами – 90, ринків – 14, салонів краси – 11, офісних приміщень – 5.

Такі заходи спрямовані на недопущення поширення коронавірусної хвороби серед працівників та відвідувачів. Більшість підприємців дотримуються вимог адаптивного карантину. Проте трапляються випадки порушень, а саме: люди працюють без масок, рукавичок; відсутність 5-денного запасу засобів індивідуального захисту; не проводиться контроль термометрії працівників; недостатня кількість дезінфекційних засобів тощо.

У ході перевірок надавались пропозиції щодо усунення виявлених недоліків. Також представники Держпродспоживслужби та поліції складали протоколи про адміністративні правопорушення на підприємців, які не дотримуються санітарних вимог.

Нагадаємо, раніше міська комісія з питань ТЕБ і НС прийняла рішення щодо активізації роботи моніторингових груп для перевірки суб'єктів господарювання на дотримання всіх карантинних заходів.


Лілія Барна, заступник начальника відділу
економічного розвитку та торгівлі


#Карантин #Підприємці

Коментарі

Читайте також