1. Головна
  2. Новини
  3. Мешканець Ковельщини хотів придбати авто в інтернеті. Гроші сплатив, авто не отримав

Мешканець Ковельщини хотів придбати авто в інтернеті. Гроші сплатив, авто не отримав

4 липня до Ковельського відділу поліції звернувся 28-річний житель Ковельського району, та повідомив, що зловмисник ошукав його під час інтернет-покупки автомобіля. Про це повідомляють у Ковельському відділі поліції Волинської області.

Молодик сплатив майже 82 тисячі гривень за транспортний засіб, а товар не отримав.

Працівники Ковельського відділу поліції відкрили кримінальне провадження за фактом шахрайства та встановлюють особу, причетну до вчинення даного злочину.

Крім того, як повідомляють у секторі комунікації поліції Волинської області, минулої доби до підрозділів поліції Волині звернулося п’ятеро волинян із заявами про шахрайства.

Шахраї ошукали громадян у різні способи. У двох випадках зловмисники виманили гроші волинян під приводом купівлі пального та породного собаки через мережу Інтернет. Потерпілі перерахували кошти, проте придбаних покупок не отримали.

Жителі Горохова та Ковеля під приводом працевлаштування та отримання кредиту перерахували зловмисникам загалом понад 8 тис. грн.

Лучанка повідомила псевдопрацівнику банку конфіденційну інформацію внаслідок чого з її кредитної картки зняли понад 9 тис. грн.

Поліція встановлює осіб, причетних до скоєння цих правопорушень.


#Шахрайство #НаціональнаПоліція

Коментарі

Читайте також