У Ковелі відбувся молодіжний автоквест вечірнім містом, який організував молодіжний центр «Місто ідей». Це була найцікавіша молодіжна подія літа. А головне - безпечна в умовах карантину, адже команди приїжджали сім'ями або близькими компаніями до 4-х друзів користувалися захисними та антисептичними засобами.

Завдання у грі виявилися надзвичайно цікавими: працювала і логіка, креативне і критичне мислення, а головне - учасники відтепер точно знають в честь кого у Ковелі названі вулиці і де вони знаходяться.

Молодіжний центр «Місто ідей» щиро дякує авторам і засновникам квестів на Волині «Квести Луцьк» за співпрацю, неймовірно цікаві завдання та допомогу в організації. Дякуємо, що знайшли можливість бути нами в цей день і навіть долучились до гри (поза рейтингом)!

Також слова вдячності адресують керівникам авто мийки Luxwash.kovel за підтримку ініціативи проведення автоквесту, призи командам переможцям 1 та 3 місце, бонус-призи для команд за активну участь, наймолодшому учаснику.

Дякуємо інспектору із зв’язків з громадськістю відділу організації несення служби м. Ковель УПП у Волинській області ДПП Олені Дмитрук та команді поліцейських, що долучились до автоквесту! Їх «станція» у гру користувалась надзвичайною популярністю! Учасники з захопленням розгадували загадку, де шукали порушників дорожнього руху, а найбільше сподобалось тестувати алкоокуляри.

Волонтерська команда Молодіжного центру також завжди готова прийти на допомогу в організації подій. Тож команда організаторів дякує Руслані і Маші за активну допомогу.

Ну і, звичайно ж, найприємнішим моментом для усіх учасників стала перемога і призи. Молодіжний центр місто ідей відзначив 3 команди переможці, які отримали набори для комфортної подорожі автомобілем. Кілька команд учасників отримали невеличкі бонуси за найактивнішу участь у соціальних мережах, найбрудніше авто після квесту.

Команда молодіжного центру бажає молоді креативу, драйву, натхнення, нестримної енергії та здійснення найдивовижніших мрій та буде продовжувати організовувати для цікаві молодіжні події у місті.


Молодіжний центр «Місто ідей»