Через снігопад знеструмлено ряд населених пунктів Ковельського району

Як повідомив директор Ковельської філії ПАТ «Волиньобленерго» Андрій Герасимчук, снігопад спричинив певні пошкодження в електромережах міста та району.

У Ковелі ситуація залишається стабільною. Є часткові вимкнення струму через налипання мокрого снігу в окремих мікрорайонах міста. Усю ніч працювали служби енергетиків. І зараз продовжують виїжджати за викликами ковельчан. Наразі зафіксовано десять дзвінків від споживачів.

Більше шкоди мокрий сніг завдав Ковельському району. Повністю знеструмлено 30 населених пунктів, частково – 10. Через снігопад вимкнено 10 високовольтних ліній електропередач.

На ліквідації аварійних ситуацій працюють бригади енергетиків.

Директор Ковельської філії ПАТ «Волиньобленерго» Андрій Герасимчук звертається до мешканців Ковеля та Ковельського району з проханням дотримуватися правил безпечної поведінки під час перебування на вулиці, особливо поблизу ліній електропередач, дерев, електрощитів. Адже сніг та вітер могли спричинити їх пошкодження.

Відповідне доручення щодо забезпечення безпеки ковельчан у зв'язку з погодними умовами дав сьогодні і міський голова Олег Кіндер комунальникам під час оперативної наради.

#Волиньобленерго

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь