Цього тижня випускники нашого міста здолали дві важливі сходинки зовнішнього незалежного оцінювання - вони склали іспити з англійської мови та історії України. Повідомляють на офіційному сайті Ковельської міської ради.

7 липня ЗНО з англійської мови проходили учасники з Ковеля, Ковельського, Старовижівського, Турійського, Камінь-Каширського, Любешівського, Любомльського, Маневицького, Ратнівського, Шацького районів. Було задіяно 3 пункти тестування: – ліцеї № 1, № 7, НВК № 13. На випробування з’явився 601 учасник, що становить 88 % від раніше заявленої кількості абітурієнтів.

Слід зазначити, що під час тестування використовувалось 50 аудіопристроїв, які були придбані за кошти місцевого бюджету для проходження завдання, як цього вимагає процедура.

9 липня на випробування з історії України прибуло 760 учасників з Ковеля, Ковельського, Старовижівського та Турійського районів. У цей день в м. Ковелі працювало 5 пунктів тестування: ліцеї № 1, № 7, ЗОШ № 10, ліцей № 11, НВК № 13.

Всі учасники ЗНО пройшли температурний скринінг та були допущені до пункту тестування, а також забезпечені засобами індивідуального захисту і антисептиками.