У Ковелі працюватиме волонтер Корпусу Миру США в Україні Кесіді Кремтон

У Ковелі гостинно зустріли волонтера Корпусу Миру США в Україні Кесіді Кремтон, яка впродовж двох років працюватиме у міському центрі соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді. Його працівники спільно з активістами ГО “Велика ідея” влаштували справжній сюрприз для Кесіді біля поїзда, яким вона прибула з Києва. Вітали за українськими звичаями - з медом та калачем, звучали теплі слова, святковість створювали кульки й усмішки, - повідомляє офіційний сайт Ковельської міської ради.

Центр вперше переміг у жорсткому відборі та приймає у себе добровольця, яка допомагатиме молоді та дітям Ковеля у їх розвитку.
Цього року наша країна прийняла групу з 72 волонтерів Корпусу Миру, серед яких і наша гостя. Вони спрямовуватимуть свою діяльність у трьох напрямках: «Розвиток громад», «Викладання англійської мови як іноземної» та «Молодіжний розвиток», які зареєстровані в Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України як програми технічної допомоги.

Ковельський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді разом з Кесіді Кремтон будуть опановувати напрямок «Молодіжний розвиток», метою якого є підготовка дітей та молоді до участі у соціальному та економічному житті Української держави. Їх залучатимуть до проектів і заходів, що націлені на розвиток навичок, пов’язаних з фізичним та емоційним здоров’ям, переходом до самостійності та професійної діяльності, а також виховання активної громадянської позиції. Це допоможе підвищити якість освітніх та соціальних послуг, привернути увагу громади до проблем дітей, забезпечити максимальну участь молодих людей у громадських процесах.
Кесіді Кремтон співпрацюватиме із закладами загальної середньої освіти, позашкільної освіти, відділами у справах молоді, фізичної культури та спорту, молодіжними центрами та організаціями. Проводитимуться тренінги, акції з тематики особистого здоров’я, запобігання вживанню наркотичних речовин, алкоголю, йтиметься про первинну профілактику ВІЛ/СНІДу, спорт та змістовне дозвілля, планування кар’єри, навички використання інформаційних технологій, розмовна та ділова англійська мова як важливі чинники успішного працевлаштування, заходи з запобігання насильству тощо.

Кесіді мала нагоду виступити на апаратній нараді у міській раді, де коротко розповіла про себе, поділилась планами своєї роботи у Ковелі і запросила всіх до ділового партнерства.

Довідково: Корпус Миру – неполітична, нерелігійна організація. Її було засновано Президентом США Джоном Кеннеді у 1961 році з метою зміцнення миру та дружби між людьми різних національностей і культур. Фінансування діяльності Корпусу Миру здійснюється за рішенням Конгресу Сполучених Штатів з бюджету Федерального Уряду і формується за рахунок податків, сплачених громадянами США.

Діяльність Корпусу Миру відбувається через співпрацю американських добровольців з організаціями країни-партнера, що запросила Корпус Миру до себе. Добровольці (або волонтери) – це американські громадяни, що виявили бажання працювати в місцевих організаціях протягом двох років. Наразі Корпус Миру здійснює свою діяльність у понад 60 країнах світу – в Європі та Азії, в Латинській Америці та Африці. Вже протягом чотирьох десятиліть Корпус Миру надає технічну допомогу шляхом втілення в життя програм у сфері освіти, розвитку громад, сприяння розвитку бізнесу, захисту навколишнього середовища, сільського господарства, охорони здоров’я та роботи з молоддю.

В Україні Корпус Миру розпочав свою діяльність у травні 1992 року, коли тодішній Президент України Леонід Кравчук та тодішній Президент США Джордж Буш-старший підписали двосторонню угоду про започаткування програм Корпусу Миру в Україні. Програма Корпусу Миру зареєстрована в Міністерстві економіки України як проект технічної допомоги США Україні. Партнерськими міністерствами Корпусу Миру є Міністерство економіки України, Міністерство освіти та науки та Міністерство у справах сім’ї, молоді та спорту.

У своїй діяльності Корпус Миру керується трьома основними цілями: надавати громадянам України допомогу у професійному розвитку, сприяти кращому розумінню американців українцями та українців з боку американців.

#Волонтери #КорпусМиру

У Ковелі змагались спортсмени з обмеженими фізичними можливостями

У Ковелі змагались спортсмени з обмеженими фізичними можливостями
Вперше в місті вібувся розіграш кубка з бочче, який організували та провели активісти громадської організацїї інвалідів «Добродія в дії» разом з відділом молоді, фізичної культури та спорту.

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь