За тиждень ковельські патрульні шість разів відмовились від хабарів

Упродовж тижня ковельські патрульні шість разів відмовились від неправомірної вигоди, - повідомляє пресслужба правоохоронців.

👉7 липня, близько 21-ї години, на автодорозі М-07 (Київ-Ковель-Ягодин) патрульні зупинили вантажний автомобіль DAF, водій якого перетнув суцільну лінію розмітки, чим порушив правила дорожнього руху.
З метою уникнення адміністративної відповідальності, 57-річний керманич неодноразово пропонував неправомірну вигоду у вигляді грошових коштів.

👉Наступного дня, близько 3-ї години ночі, патрульні на вулиці Луцькій зупинили мотоцикл, під час спілкування з 25-річним керманичем двоколісного транспорту, поліцейські виявили ознаки алкогольного сп’яніння.
Надалі чоловік з метою уникнення адміністративної відповідальності, поклав на капот службового автомобіля неправомірну вигоду у сумі 600 гривень.

👉Третій випадок трапився 10 липня. Водій керуючи транспортним засобом Scania R420 на вулиці Луцькій не дотримався правил дорожнього руху.
Під час спілкування 60-річний громадянин іноземної держави намагався надати неправомірну вигоду у вигляді грошових коштів у сумі 200 гривень.

👉11 липня, близько 16-ї години, на вулиці Володимира Кияна, водій керуючи вантажним автомобілем Renault Premium 420, під час руху користувався засобом зв'язку, тримаючи його у руці, що заборонено правилами дорожнього руху.
28-річний водій з метою уникнення адміністративної відповідальності запропонував поліцейським надання неправомірної вигоди. Порушника неодноразово попереджали, що пропозиція неправомірної вигоди тягне за собою кримінальну відповідальність, однак він наполягав на своєму.

👉Сьогодні вранці, на вулиці Варшавській, патрульні зупиняють автомобіль ВАЗ-2108, водій якого не дотримався вимог дорожніх знаків, чим порушив правила дорожнього руху.
В ході розмови, з метою уникнення адміністративної відповідальності, 20-річний керманич транспортного засобу, намагався надати неправомірну вигоду у вигляді грошових коштів у сумі 200 гривень.

👉Через деякий час, уже на вулиці Брестській, водій на автомобілі Seat Altex XL порушує вимогу дорожнього знаку 3.34 “ЗУПИНКУ ЗАБОРОНЕНО“.
45-річна жінка не зважаючи на усні попередження патрульних щодо кримінальної відповідальності за обіцянки або надання неправомірної вигоди службовій особі, намагалася надати кошти у розмірі 200 гривень.

Патрульні склали всі необхідні матеріали та на місце викликали слідчо-оперативну групу для належної фіксації подій.

Тепер, окрім адміністративної, особам загрожує ще й кримінальна відповідальність за статтею 369 (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі) КК України.


#ПатрульнаПоліція

Коментарі

Читайте також