1. Головна
  2. Новини
  3. Майже півтора мільйона гривень спрямовано на ремонт спортзалу міської гімназії

Майже півтора мільйона гривень спрямовано на ремонт спортзалу міської гімназії

Міський голова Олег Кіндер разом зі своїм заступником Ігорем Прокопівим побували у міській гімназії та пересвідчились, що капітальний ремонт спортивного залу буде завершено вчасно. Повідомляють на офіційному сайті Ковельської міської ради.

На цей об’єкт в місцевому бюджеті передбачили майже півтора мільйона гривень.

Приміщення вже утеплено, замінено двері, частково здійснено фарбування стін та стелі. Закуплено нові шведські стінки, спортивне обладнання, спеціальне покриття для підлоги. Подбали тут і про створення комфортного температурного режиму.

- Ще досі невідомо, яким буде новий навчальний рік. Але ми дуже хочемо, щоб наші діти повернулись у школу, і готуємо заклади до їх зустрічі. На прикладі цього об’єкта можна говорити про дієву співпрацю влади і громади. До нас звернулась батьківська спільнота, адміністрація закладу з проханням профінансувати ремонт приміщення спортзалу. При формуванні бюджету розглянули таку можливість і сьогодні можна бачити результат, - зауважив міський голова.

Варто також додати, що завершуються роботи і з встановлення у закладі пожежної сигналізації. Відповідно до державних будівельних норм це було передбачено у проєктно-кошторисній документації.#Освіта #Благоустрій #ОлегКіндер

Коментарі

Читайте також

Ковельські освітяни здобули 19 нагород на виставці-конкурсі «Творчі сходинки педагогів Волині»

Ковельські освітяни здобули 19 нагород на виставці-конкурсі «Творчі сходинки педагогів Волині»
Серед переможців — не лише досвідчені вчителі, а й молоді педагоги з креативними ідеями, сучасним світоглядом. Найуспішнішими стали вчителі англійської мови, які отримали 5 дипломів.

Вихованці шкільних гуртків технічної творчості м. Ковеля здобули нагороди на обласному конкурсі

Вихованці шкільних гуртків технічної творчості м. Ковеля здобули нагороди на обласному конкурсі
Їх відзначили дипломами за високий технічний рівень виконання, новаторство, прикладну спрямованість, вирішення проблем у галузі науки, техніки та виробництва.