1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі вилучили 500 літрів контрафактного алкоголю

У Ковелі вилучили 500 літрів контрафактного алкоголю

За процесуального керівництва Ковельської місцевої прокуратури у межах розслідування кримінального провадження про незаконне придбання, зберігання та транспортування з метою збуту підакцизних товарів працівниками ГУ ДФС у Волинській області та Ковельського відділу поліції попереджено факт потрапляння на ринок збуту контрафактних горілчаних виробів. Повідомляє пресслужба прокуратури області.

У ході огляду автомобіля марки "Фольксваген Кадді" виявлено та вилучено 52 ящики, заповнені полімерними пакетами із спиртовмісними речовинами, об’ємом 500 літрів.

Триває досудове розслідування. Вирішується питання про накладення арешту на вилучені товари. Вживаються заходи задля притягнення осіб, причетних до незаконної діяльності, до передбаченої законом відповідальності.

Довідково: згідно із санкцією ч.1 ст. 204 КК України незаконне придбання з метою збуту або зберігання з цією метою, а також збут чи транспортування з метою збуту незаконно виготовлених спирту етилового, спиртових дистилятів, алкогольних напоїв, пива, тютюнових виробів, тютюну, промислових замінників тютюну, пального або інших підакцизних товарів - караються штрафом від п’яти тисяч до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (85 000 – 170 000 грн) з конфіскацією та знищенням незаконно виготовлених товарів.


#Прокуратура

Коментарі

Читайте також