1. Головна
  2. Новини
  3. Працівники ДСНС перевірили рятувальний пост на міському пляжі у м.Ковелі

Працівники ДСНС перевірили рятувальний пост на міському пляжі у м.Ковелі

20 липня співробітники Ковельського міськрайвідділу Управління ДСНС у Волинській області провели рейд місцями відпочинку громадян на водоймах міста і району для підвищення рівня знань відпочивальників щодо правил особистої безпеки.

Рятувальники нагадали дорослим, що заходити у воду в стані алкогольного сп’яніння заборонено, не можна допускати переохолодження та слід постійно наглядати за своїми дітьми під час перебування на водоймі. Дітям, яких у цей час біля води чимало, рятувальники роз’яснили небезпеку запливання за обмежувальні буйки, закликали не ходити до води без дорослих та не пустувати на воді.

Працівники ДСНС перевірили стан готовності до виконання завдань рятувального посту на міському пляжі у м.Ковелі. Недоліків у його роботі не виявили. Пост забезпечений засобами для рятування потерпілих.

Рятувальники надали методичні матеріали для оновлення інформації на стендах про правила безпеки для відпочивальників на воді.

Нагадаємо, що місцем організованого літнього відпочинку населення на водних об’єктах Ковеля є міський пляж на річці Турія між автомобільними мостами по вулиці Незалежності та по вулиці Сагайдачного (75 м. від мосту по вулиці Незалежності та 150 м. від мосту по вулиці Сагайдачного). Купатися дозволяється з 9.00 до 21.00. Саме у цей час (визначений для роботи пляжу) про безпеку ковельчан дбають п'ятеро рятувальників. Фінансування здійснюється за кошти міського бюджету згідно Програми організації рятування людей на водних об’єктах міста Ковеля в літній період.
#Рятувальники #Турія

Коментарі

Читайте також