1. Головна
  2. Новини
  3. Рідні і знайомі розповіли про терориста, який захопив заручників у Луцьку

Рідні і знайомі розповіли про терориста, який захопив заручників у Луцьку

Журналісти Суспільного знайшли будинок в Луцьку, у якому жив чоловік, який захопив автобус.

Також кореспонденти побували за офіційною адресою, де прописаний Максим Кривош у місті Дубно.

У Луцьку останні 15 років його квартира пустує, розповів сусід Володимир. За його словами, батьки Максима давно померли, обоє були освітянами. Батько працював у Луцькому політехнічному університеті. Мама викладала у сільській школі. В чоловіка також є молодший брат.

За адресою, де проживає брат Максима Кривоша, Суспільному розповіли, що востаннє чоловіка, який нині тримає у заручниках пасажирів автобусу, бачили місяць тому. Тоді він приїздив на святкування дня народження рідного брата.

У місті Дубно на вулиці Морозенка, де зараз офіційно проживає Максим Кривош, працюють правоохоронці. Про це з місця події інформують кореспонденти Суспільного. Одна із сусідок на умовах анонімності розповіла, що на чоловіка раніше скаржились у поліцію, бо той нібито бив дружину й сина.

На місці Суспільному вдалось коротко поспілкуватись із 15-річним сином Максима Кривоша. Він розповів, що стосунки із батьком у нього "більш-менш нормальні" і що такого вчинку від нього не очікував. Він також додав, що матір поїхала в Луцьк.

Також сусід Володимир розповів, що Максим провів 6 років у в'язниці, він, начебто, потрапив туди під час навчання у тому ж закладі, де викладав батько.

Максим Кривош займався у Дубні опікою тварин, зокрема – собак. Цю інформацію Суспільному підтвердила зоозахисниця з Рівного Алла Лосік.

"Він у Дубно захищав тварин, лікував, то там його всі знають, і влада знає, і ветеринари. Всі шоковані. Він ніколи не проявляв агресії, вихований, стриманий", - розповіла волонтерка.

Вона додала, що таким волонтерством він займався орієнтовно п’ять останніх років. Про його судимості в організації не знали.


#НаціональнаПоліція

Коментарі

Читайте також