1. Головна
  2. Новини
  3. У ковельській школі, де найбільше медалістів, відбулись урочистості

У ковельській школі, де найбільше медалістів, відбулись урочистості

Цьогоріч 61 випускник нашого міста закінчив школу з відзнакою. Найбільше медалістів має ліцей №7. Одинадцятикласники цього навчального закладу отримали 10 золотих і 2 срібні нагороди.

Урочистості з нагоди закінчення школи і вручення медалей тут відбулися минулої середи. На святково прикрашеному подвір’ї радо зустрічали юнаків і дівчат, які вишикувались на площі. У їхньому житті – особлива подія.

Випускників переповнювали емоції радості і певного смутку. Адже прийшов час прощатися з рідним ліцеєм, такими затишними класами, дорогими наставниками.

Привітав присутніх директор Валерій Кубай, який побажав кожному знайти свою життєву стежину, здобути омріяну спеціальність і повернутись у рідне місто. В усіх промовах звучали зичення молодим людям щасливої долі та успіхів у майбутньому.


#Освіта

Коментарі

Читайте також

Двоє ковельських гімназистів склали ЗНО з англійської мови на 199 балів

Двоє ковельських гімназистів склали ЗНО з англійської мови на 199 балів
Олександр Серков - фіналіст програми виховання майбутніх лідерів FLEX, член Європейського молодіжного парламенту. Дарина Хлопук - переможець обласного конкурсу учнівських науково-дослідницьких робіт з української мови та літератури.