У Ковелі триває передплатна кампанія 2018 року. Зниження тиражів друкованих видань відбувається в багатьох регіональних газетах. Не є винятком і Ковель. Щороку все менше мешканців нашого міста читають місцеву пресу. І мова не лише про «Вісті Ковельщини», а й про обласну періодику.

Важко не погодитись зі словами редактора газети «Вісті Ковельщини» Миколи Вельми: «Без усякого перебільшення можна сказати, що ніколи ще передплатна кампанія в Україні не була такою складною і непередбачуваною, як нині. Аналіз передплачених видань (всіх без винятку!) вражає своєю мізерністю. Причин на те багато. Одна з головних – політична й економічна нестабільність в державі, бідність переважної більшості населення, його невпевненість у завтрашньому дні. Пересічному українцю часто-густо не до газет чи журналів». («Вісті Ковельщини» від 07.12.2017р.).

З розвитком інтернету газетний ринок зазнав певних втрат. Електронні ЗМІ витісняють друковані видання. Проте місцева преса завжди має свого читача і залишається затребуваним засобом масової інформації. Сотні ковельчан, як і раніше, виписують улюблені часописи та дізнаються місцеві новини саме з газет. Адже ніщо не замінить шелесту газетних сторінок, запаху свіжої друкарської фарби.

Сучасне суспільство вже не перший рік сперечається про долю друкованого ринку засобів масової інформації. Але передбачення повного зникнення газет навряд чи відбудеться.

У європейських країнах та США, незважаючи на високорозвинені інформаційні технології, газети були і залишаються одним із найбільш авторитетних джерел інформації, яким довіряють більше, ніж інтернету. З читання свіжої преси починають свій ранок відомі політики та бізнесмени. Так за кордоном.

У нас же ситуація виглядає трохи інакше. Особливо з «малою пресою» на периферії. Так склалось, що Ковель залишився без місцевого телебачення і радіо. Оскільки інтернет-видання не є сьогодні доступними кожному (особливо у Ковельському районі), єдиним місцевим джерелом інформації залишилась громадсько-політична газета «Вісті Ковельщини».

Вперше «Вісті» побачили світ 4 жовтня 1939 року. У 1991 році видання змінило назву з «Прапор Леніна» на «Вісті Ковельщини». Журналісти впродовж усього існування газети писали і продовжують писати на сторінках місцевої районки історію свого краю та його мешканців.

Тому серед видань, які варто передплатити на наступний рік - «Вісті Ковельщини». Це єдина громадсько-політична газета в місті і районі з багатими традиціями, яка постійно тримає зв’язок із читачами, систематично інформує про найактуальніші проблеми місцевого життя.

Аби залучити нових читачів та заохотити постійних, редакція проводить традиційні конкурси серед передплатників, переможці яких одержують подарунки. Оголошений такий конкурс і нині. Тому не баріться: оформляйте передплату і надсилайте копії передплатних квитанцій до редакції.
Передплатна ціна на «Вісті Ковельщини» порівняно невисока. Разом із вартістю поштових послуг вона становить:

1 місяць – 19 грн. 21 коп.;
3 місяці – 56 грн. 23 коп.;
6 місяців – 108 грн. 86 коп.;
12 місяців – 215 грн. 12 коп.

Дорогі краяни!

У п’ятницю, 8 грудня, о 10-й год. у відділенні поштового зв’язку Ковель-8 за адресою: м. Ковель, вул. Незалежності, 84 відбудеться День передплатника. На вас чекатимуть представники редакції газети «Вісті Ковельщини». Кожен, хто передплатить газету на півроку чи на рік, отримає подарунок. Цього ж дня ви зможете передплатити й іншу періодику.

#ВістіКовельщини #ІсторіяКовеля