1. Головна
  2. Новини
  3. Міський голова дякує ковельчанам за дотримання вимог протиепідемічних заходів

Міський голова дякує ковельчанам за дотримання вимог протиепідемічних заходів

На офіційному сайті Ковельської міської ради оприлюднили звернення міського голови Олега Кіндера до мешканців громади дотримуватись правил адаптивного карантину та дбати про здоров'я.

Зауважують, що ситуація у Ковелі із захворюваністю на COVID-19 дещо стабілізувалась. На сьогодні одужало вже 300 осіб, це вдесятеро більше, ніж тих, хто лікується від недуги. Це дозволило у місті пом’якшити карантин. Зважаючи на Ваші звернення, відновили роботу дитсадки, кінотеатр, музеї, готелі, стадіони, фітнес-центри, ресторани, громадський транспорт.

Втім, Волинь не може перейти до наступного етапу послаблення обмежень. Це зумовлено тим, що один з 4 визначених критеріїв - інцидентність перевищує рекомендований - 11 і становить 16,7%.

Та й остання статистика по Україні є досить тривожною. Тому Уряд прийняв рішення щодо продовження адаптивного карантину до 31 серпня. У залежності від епідситуації у регіонах з 1 серпня встановлюється зелений, жовтий, помаранчевий або червоний рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

Ковельчанам наголошують, що навіть для «зеленої зони» є обов’язковими маски у громадських будівлях. Масові заходи можуть відбуватися за умови перебування не більше 1 особи на 5 кв. метрів, перевезення дозволено тільки для пасажирів на сидячих місцях.

- Хочу подякувати усім мешканцям міста, підприємцям, керівникам за те, що дотримуєтесь протиепідемічних заходів під час трудової діяльності та у місцях масового перебування людей. Прошу Вас і далі не нехтувати простими правилами: тримати дистанцію, без потреби не виходити на вулицю, мити руки, користуватись засобами індивідуального захисту. Розумію, що влітку в масці дуже спекотно. Але всі ми маємо усвідомлювати масштаби загрози і бути обачними. Сьогодення вимагає від нас ще більшої відповідальності. Вкотре прошу: давайте берегти і поважати один одного, наберемось терпіння і пройдемо це випробування достойно, - зауважує міський голова.#Карантин #ОлегКіндер

Коментарі

Читайте також