1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі звучали твори Лесі Українки у день пам'яті поетеси

У Ковелі звучали твори Лесі Українки у день пам'яті поетеси

1 серпня, у день пам’яті Лесі Українки, у Ковелі біля монумента поетесі звучали аудіозаписи її творів, - пишуть на офіційному сайті Ковельської міської ради.

На початку заходу про ідею ковельських аматорів розповіла художній керівник народного дому “Просвіта” Наталія Гончар. Вона зазначила, що у зв’язку з пандемією від звичного формату творчих зустрічей довелось відмовитись. Спеціально до цього дня ковельчани записали Лесині вірші.

Їх декламували Ангеліна Махнюк, Вікторія Мельник, Дарина Гриців, Христина Шевчук-Шлюєва, Софія Шевчук-Шлюєва - учасники дитячої студії експериментального театру «10 ряд 10 місце» та її керівник Альона Малюга-Мельникова, переможниця обласного конкурсу читців "Мій любий краю" Анастасія Смаль.

Ковельчани мали нагоду почути: “Contra spem spero!”, “Конвалія”, монолог Мавки з драми-феєрії «Лісова Пісня», “Бути чи не бути”, “Твої листи завжди пахнуть зов’ялими трояндами”, “Горить моє серце...”, “Якщо прийде журба...”, ”Хотіла б я тебе, мов плющ, обняти” та інші.

Кілька пісень на слова Лесі Українки виконало тріо “Райдуга”. Чимало ковельчан цього дня приходили з квітами до пам’ятника Лесі, зупинялись, аби послухати невмируще її слово.


#ЛесяУкраїнка

Коментарі

Читайте також