1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі поліцейських вчили гідно поводитись на службі та поза нею

У Ковелі поліцейських вчили гідно поводитись на службі та поза нею

На базі Ковельського відділу поліції, з дотриманням карантинних норм, провели теоретичні та практичні навчання з поліцейськими офіцерами громад у Волинській області, - повідомляє пресслужба поліції.

Навчання відбулись з метою підвищення рівня знань, умінь та навичок, необхідних для виконання службових обов'язків в повсякденній роботі поліцейського офіцера громади. До проведення навчання були залученні найбільш підготовленні працівники управління патрульної поліції у Волинській області, які розповідали про складання адміністративних матеріалів в сфері правил дорожнього руху, а також оформлення дорожньо-транспортної пригоди.

Йшлося також і щодо оформлення матеріалів про адміністративні правопорушення, вивчення ЗУ «Про запобігання та протидію домашньому насильству», ЗУ «Про Національну поліцію», складання схем місця ДТП. Під час обговорення розглядали проблемні питання, які можуть виникати під час порушень правил дорожнього руху, а також було наголошено на дотриманні службової дисципліни, недопущення фактів негідної поведінки поліцейських як на службі, так і поза службою.


#НаціональнаПоліція

Коментарі

Читайте також

На Волині поліція перевіряє СТО, авторинки, магазини запчастин

На Волині поліція перевіряє СТО, авторинки, магазини запчастин
Під пильною увагою правоохоронців - мототранспорт. Мова йде про мотоцикли без документів або такі, що перебувають у розшуку. За результатами рейдів 28 транспортних засобів поміщено на арештмайданчики.