1. Головна
  2. Новини
  3. Новий навчальний рік у Ковелі розпочнеться в умовах адаптивного карантину

Новий навчальний рік у Ковелі розпочнеться в умовах адаптивного карантину

Питання підготовки шкіл та дитсадків до нового навчального року обговорили на нараді у заступника міського голови Ігоря Прокопіва за участю представників управління освіти. Про це повідомляє офіційний сайт Ковельської міської ради.

Юрист управління Ірина Васковець поінформувала про хід тендерних закупівель меблів та обладнання для нової української школи (багатофункціональних пристроїв, телевізорів, ноутбуків, дидактичних матеріалів).

Під час розмови було наголошено, що новий навчальний рік розпочнеться в умовах адаптивного карантину. Тож необхідно вжити заходів щодо дотримання протиепідемічних вимог: забезпечення освітніх закладів пірометрами, засобами індивідуального захисту, дезінфікуючими для обробки рук та поверхонь.

Частина шкіл, дитсадків вже мають все необхідне. Ситуація щодо решти – аналізується, у найближчі дні будуть визначені потреби і джерела фінансування.

Йшлося про ремонтні роботи, благоустрій, дотримання правил безпеки у закладах. На цьому мають зосередити увагу керівники, обстежити стан каналізаційних люків, надвірного та спортивного обладнання, обмежити доступ сторонніх осіб на територію, особливо у вечірній та нічний час.

Оксана Колода - методист методкабінету управління освіти, розповіла про особливості функціонування з 1 вересня закладів дошкільної освіти. Наразі напрацьовується порядок організації відвідування дитсадків дітьми, комплектування груп. Інформація з цього приводу буде оприлюднена на сайті міської ради.

За результатами наради керівникам закладів та спеціалістам управління освіти дані доручення, аби 2020/2021 навчальний рік у Ковелі розпочався на належному рівні.


#Освіта

Коментарі

Читайте також

Випускник ЗЗСО №12 м. Ковеля Роман Коцюбчик - «золотий» медаліст, який набрав 200 балів на ЗНО з хімії

Випускник ЗЗСО №12 м. Ковеля Роман Коцюбчик - «золотий» медаліст, який набрав 200 балів на ЗНО з хімії
У 2020 році він став переможцем з хімії на обласному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт слухачів Волинського відділення МАН України.