1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі 4 працівника хлібокомбінату, а також 6 дітей захворіли на коронавірус

У Ковелі 4 працівника хлібокомбінату, а також 6 дітей захворіли на коронавірус

Сьогоднішнє засідання виконавчого комітету вкотре розпочали з аналізу епідемічної, медико-біологічної ситуації в Ковелі, спричиненої коронавірусом, результатів роботи із запобігання його поширенню, проблем та шляхів їх вирішення, - пише офіційний сайт Ковельської міської ради.

Про ситуацію інформували медичний директор Ковельського МТМО з педіатрії Ольга Козачук та завідувач Ковельським міськрайонним відділом ДУ “Волинський ОЛЦМ України” Людмила Маляр.

За останній тиждень у місті збільшилася кількість хворих на COVID-19. Спалахи хвороби зафіксовані у Волинському обласному центрі соціально-психологічної реабілітації дітей (6 людей) та на Ковельському хлібокомбінаті (4). Як повідомили фахівці, контактні особи знаходяться на самоізоляції. Їх та пацієнтів, які перебувають в лікарні, обстежено, проведено тестування методами ПЛР та ІФА.

У Ковелі з початку спостереження зареєстровано 348 випадків COVID-19, 314 мешканців міста одужали, 24 - продовжують лікування.

Про роботу підпорядкованого структурного підрозділу доповів начальник міськрайонного управління Держпродспоживслужби Микола Король. Спеціалісти продовжують перевірки ринків, закладів торгівлі, громадського харчування, перукарень, офісів щодо дотримання санітарного законодавства.

Міський голова Олег Кіндер наголосив, що такі заходи потрібно продовжувати й надалі, тримати на постійному контролі виконання протиепідемічних вимог у місцях масового перебування людей.


#Коронавірус #Карантин

Коментарі

Читайте також