1. Головна
  2. Новини
  3. Виклики ковельчан на службу газу «104» надходитимуть до оператора у Луцьку

Виклики ковельчан на службу газу «104» надходитимуть до оператора у Луцьку

На Волині фахівці аварійно-диспетчерської служби газу готуються до новацій – відкриття першої в Україні централізованої аварійно-диспетчерської служби «104». Про це повідомляють у компанії АТ «Волиньгаз».

У першому півріччі 2020 року на аварійно-диспетчерську службу «Волиньгазу» надійшло понад 4,8 тисячі викликів. Найчастіше волиняни телефонують «104», коли відчувають запах газу в приміщенні або на вулиці. Звернень такого характеру понад 78%.

- Зараз ми готуємося до відкриття першої в Україні централізованої аварійно-диспетчерської служби «104». Раніше виклики від споживачів надходили на аварійну службу того району, у якому проживає споживач. Тобто, якщо ви живете, до прикладу, в Ковелі – ваш дзвінок надходить туди. У новій АДС виклики з будь-якої точки області надходитимуть до оператора на центральну АДС, що розташована у місті Луцьку, – розповідає Валентин Киричук, начальник аварійно-диспетчерської служби АТ «Волиньгаз».

Диспетчер зафіксує заявку та передасть її бригаді, яка знаходиться найближче до місця виклику. Місце розташування автівок «104» диспетчер відстежуватиме в режимі реального часу за допомогою GPS-навігації.

Аварійно-диспетчерська служба АТ «Волиньгаз» 104 працює цілодобово. Нині в області функціонують 14 постів АДС. На виклики бригади виїжджають на спеціально обладнаному авто, яке укомплектоване радіозв’язком, проблисковими маячками, інструментами та іншими необхідними технічними засобами.

Газовики радять: якщо є підозра на витік газу - не вмикайте і не вимикайте електричні прилади, не користуйтеся вогнем, відчиніть вікна та двері і вийдіть з приміщення. Далі потрібно зателефонувати на номер «104» й дотримуватись усіх вказівок диспетчера.


#Волиньгаз

Коментарі

Читайте також