1. Головна
  2. Новини
  3. Чи потрібні медичні огляди дітей в умовах карантину? Інформує Ковельське МТМО

Чи потрібні медичні огляди дітей в умовах карантину? Інформує Ковельське МТМО

Обов’язковий медичний профілактичний огляд школярів проводиться один раз на рік протягом календарного року. Огляд проводиться лікарем ПМСД, з яким укладено декларацію про вибір лікаря з проведенням проби Руф’є та визначенням групи для заняття на уроках фізичного виховання.

Діти, які відвідували дитячі дошкільні заклади, після тимчасової відсутності приймаються без медичних довідок за умови відсутності явних ознак захворювання.

При зарахуванні дитини до освітнього закладу обов’язково подається медична довідка про стан здоров’я дитини (в ДНЗ – довідка довільної форми, в загальноосвітні навчальні заклади – форма 086-1/0 «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду»).

Довідка видається лікарем Центру первинної медико-санітарної допомоги (сімейним лікарем чи лікарем педіатром) з яким укладена декларація після особистого огляду дитини, якщо відсутні медичні протипоказання для її перебування у цьому закладі, а також якщо їй проведено профілактичні щеплення згідно з календарем щеплень.

Дітям, які не отримали профілактичних щеплень, відвідування дитячих закладів не дозволяється, довідка не видається.

За необхідності та за показаннями до огляду дитини можуть залучатися інші профільні спеціалісти за рішенням лікаря. Підставою для надання консультації є електронне направлення лікаря ПМСД.


Джерело - Ковельське МТМО


#КовельськеМТМО

Коментарі

Читайте також