Випускникам з Ковеля, які склали ЗНО на 200 балів, обласна рада подарувала планшети

20 серпня у приміщенні Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти відбулась щорічна обласна конференція педагогічних працівників на тему: «Освіта Волині в умовах пандемії: як організувати навчальний рік 2020-2021». Повідомляє пресслужба Волинської обласної ради.

Участь у заході взяли голова обласної ради Ірина Вахович, помічник голови ОДА Сергій Бизов, начальник управління освіти і науки облдержадміністрації Людмила Плахотна, ректор ВІППО Петро Олешко та уся освітянська спільнота області за посередництвом відеоконференцзв'язку.

З-поміж іншого, йшлося і про підсумки ЗНО.

ЗНО у 2020 році на Волині склало майже 8 тисяч випускників шкіл області. Максимальний результат 200 балів отримали 9 юних волинян. За ініціативи голови обласної ради дев'яти кращим учням, які здобули найвищі результати із ЗНО, було вручено сучасні планшети відомого бренду, придбані за кошти обласного бюджету.

- Я переконана, що таких дітей треба мотивувати і підтримувати, бо це наше майбутнє. Більше того, це надихатиме інших учнів досягати високих результатів у навчанні і саморозвитку. Я сподіваюсь, що ці гаджети знадобляться нашим кращим випускникам 2020 року у їхньому подальшому навчанні у вищих освітніх закладах, - зауважила голова обласної ради. Ірина Вахович.

Так, цінні подарунки отримали:

- Владислав Сацюк - випускник Володимир-Волинського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 – ліцей». Отримав максимальні 200 балів з Історії України.

- Світлана Харчук - випускниця Волинського наукового ліцею-інтернату Волинської обласної ради, яка крім 200 балів з історії отримала 197 балів з математики та 196 з української мови та літератури.

- Богдана Бондаренко - випускниця Луцької спеціалізованої школи №1, переможниця Всеукраїнських олімпіад і турнірів з англійської мови. Отримала 200 балів з англійської мови.

- Назар Рудчик - випускник Луцької спеціалізованої школи №1. Активний волонтер заходів з англійської та польської мови. Отримав 200 балів з англійської мови.

- Максим Чумак - золотий медаліст, випускник ліцею №1 міста Ковеля. Отримав максимальні 200 балів з хімії.

- Роман Коцюбчик - золотий медаліст, випускник школи № 12 міста Ковеля. Отримав максимальні 200 балів з хімії.


- Богдана Зубашенко - випускниця комунального закладу «Луцька гімназія № 21 імені Михайла Кравчука Луцької міської ради Волинської області», отримала 200 балів з біології.

- Олександр Пасальський - випускник Володимир-Волинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Володимир-Волинської міської ради Волинської області, математики отримав 195 балів, а з фізики 200 балів.

- Ірина Левкович - випускниця Луцької гімназії № 14. З біології отримала 199 балів, з української мови – 198 балів, а з математики максимальні 200 балів.

Ірина Вахович у своєму виступі також звернулась до педагогів, як до колег, адже має багаторічний досвід викладацької діяльності та подякувала їм за роботу від себе особисто та від усіх депутатів обласної ради.

Читайте також:

Випускник ліцею №1 м. Ковеля Максим Чумак - «золотий» медаліст, який набрав 200 балів на ЗНО з хімії

Випускник ЗЗСО №12 м. Ковеля Роман Коцюбчик - «золотий» медаліст, який набрав 200 балів на ЗНО з хімії

#ЗНО #Освіта

Коментарі

Читайте також

Випускник ЗЗСО №12 м. Ковеля Роман Коцюбчик - «золотий» медаліст, який набрав 200 балів на ЗНО з хімії

Випускник ЗЗСО №12 м. Ковеля Роман Коцюбчик - «золотий» медаліст, який набрав 200 балів на ЗНО з хімії
У 2020 році він став переможцем з хімії на обласному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт слухачів Волинського відділення МАН України.