1. Головна
  2. Новини
  3. Юні ковельські веслувальники на чемпіонаті України здобули 15 медалей, сім з яких - золоті

Юні ковельські веслувальники на чемпіонаті України здобули 15 медалей, сім з яких - золоті

Юні ковельські веслувальники здобули 7 золотих, 2 срібних і 5 бронзових медалей на чемпіонаті України з веслування на байдарках та каное серед юнаків та дівчат 2004-2005 та 2006-2007 років народження, який проходив у місті Дніпро.

У змаганнях взяли участь 496 спортсменів, які представляли 23 регіони. До складу команди Волині входили вихованці Ковельської філії ОСДЮШОР «Олімп» та відділення веслування на байдарках і каное КДЮСШ ім. Є.Кондратовича.

Загалом наші веслувальники здобули 15 нагород.

Дві золотих медалі виборов Роман Гончарук у каное-одиночці на дистанції 500 м серед старших юнаків та на 1000 м серед молодших юнаків. Бронзову нагороду він здобув у старшій віковій групі на дистанції 200 м.

Ще два "золота" до скарбнички волинян додав Василь Кімлайчук, фінішувавши першим в каное-одиночці на 500 м серед молодших юнаків та на дистанції 1000 м серед старших юнаків. Також Василь Кімлайчук здобув срібну медаль серед молодших юнаків на дистанції 2000 м.

Максим Кушнєрук та Максим Примачук у каное-двійці серед юнаків старшої вікової групи здобули золоті медалі на дистанції 500 м., срібні - на дистанції 1000 м.

Золотими призерами також стали Ілля Семенюк, Тимофій Мельничук, Олександр Шейко та Владислав Занюк у каное-четвірці на дистанції 200 м серед юнаків молодшої вікової групи.

Золота та бронзова нагороди у Анни Дудки: у байдарці-одиночці на дистанції 3000 м серед дівчат старшої вікової групи вона була першою, а на 1000 м серед дівчат молодшої вікової групи - третьою.

Бронзовими призерами стали:

- Олександра Турчин та Олександра Шворак серед дівчат молодшої вікової групи на дистанції 500 м у каное-двійці.

- Андрій Змієвський та Ілля Іллюх у каное-двійці на дистанції 2000 м серед юнаків старшої вікової групи.

Каное-четвірка у складі Назара Бензеля, Дмитра Федорука, Данила Мельничука та Романа Телебея здобула бронзові медалі на дистанції 1000 м серед молодших юнаків.

Бронзовою призеркою також стала ковельчанка Олександра Котік, яка разом з іншими волинськими веслувальницями у байдарці-четвірці фінішувала третьою на дистанції 200 м серед дівчат молодшої вікової групи.

Вітаємо юних ковельських спортсменів та їхніх тренерів і бажаємо подальших перемог!

#Веслування

Коментарі

Читайте також

Ковельчанин Юрій Вандюк здобув ще два "золота" чемпіонату України з веслування

Ковельчанин Юрій Вандюк здобув ще два "золота" чемпіонату України з веслування
Призерами стали ковельчани: Ілона Грабовець, Павло Семенюк, Павло Борсук, Антон Кисіль, Назар Остапчук. За два дні змагань у скарбничці волинян - 8 золотих, 4 срібних та 2 бронзових нагороди.