1. Головна
  2. Новини
  3. Ковельчанці Любові Ризванюк присвоєно звання "Заслужений працівник культури України"

Ковельчанці Любові Ризванюк присвоєно звання "Заслужений працівник культури України"

З нагоди 29-ї річниці Незалежності України президент Володимир Зеленський відзначив волинян державними нагородами. Серед них - ковельчанка Любов Ризванюк. Про це йдеться в Указі президента України №335/2020 "Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня незалежності України".


У документі, зокрема, йдеться:

"За значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток України, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм постановляю: присвоїти почесне звання "Заслужений працівник культури України" Ризванюк Любові Василівні - художньому керівникові народного художнього колективу ансамблю танцю "Барвінок" закладу позашкільної освіти "Ковельський палац учнівської молоді імені Івана Франка", Волинська область".


Нагадаємо, що Любов Ризванюк є Відмінником освіти України, лауреатом обласної премії імені Й. Гошовського за заслуги у сфері освіти. Вона уже понад сорок років поспіль є незмінним художнім керівником «Народного художнього колективу» - ансамблю танцю «Барвінок». Колектив нараховує 300 учасників. У його складі діти різного віку – від 5 до 17 років, що навчаються у дев'яти групах. Вони є переможцями та призерами всеукраїнських та міжнародних конкурсів і фестивалів, постійні учасники міжнародної федерації фестивалів фольклору при ЮНЕСКО.


#Барвінок #ДеньНезалежності #ПалацУчнівськоїМолоді

Коментарі

Читайте також

Танцювальний ансамбль «Барвінок» з Ковеля став володарем Гран-прі міжнародного фестивалю в Італії

Танцювальний ансамбль «Барвінок» з Ковеля став володарем Гран-прі міжнародного фестивалю в Італії
Престижні творчі змагання, у яких взяли участь колективи з різних країн світу, відбулися в одному з найвідоміших морських курортів Північної Італії, на березі Адріатичного моря.

Черговий міжнародний конкурс - і знову Гран-прі та перше місце у ковельського «Барвінка»

Черговий міжнародний конкурс - і знову Гран-прі та перше місце у ковельського «Барвінка»
У Шацькому районі на березі озера проходив Міжнародний фестиваль-конкурс «Зіркові Хвилі Світязя 2019». Вихованці студії естрадного співу «Нові таланти» здобули другі місця.