1. Головна
  2. Новини
  3. Ковельська лікарня приєдналася до пілотного проєкту з трансплантації

Ковельська лікарня приєдналася до пілотного проєкту з трансплантації

У МОЗ назвали медичні заклади та наукові установи, які приєдналися до пілотного проєкту з трансплантації. Серед них – Центральна районна лікарня Ковельського МТМО. Повідомляє Перший з посиланням на пресслужбу Міністерства охорони здоров’я України.

- Відповідно до пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 5 вересня 2018 року № 707 «Деякі питання реалізації пілотного проекту щодо зміни механізму фінансового забезпечення оперативного лікування з трансплантації органів та інших анатомічних матеріалів», учасниками пілотного проекту станом на 25 серпня 2020 року є заклади охорони здоров’я і наукові установи, які уклали з Міністерством охорони здоров’я договір про медичне обслуговування населення з надання третинної (високоспеціалізованої) медичної допомоги методом трансплантації органів та інших анатомічних матеріалів, – сказано у відповіді на інформаційний запит «УНН».


Так, наразі в Україні нараховується 26 таких закладів та наукових установ, серед яких - комунальне некомерційне підприємство Ковельське міськрайонне територіальне медичне об’єднання Ковельської міської ради Волинської області, м. Ковель.

Додається, що заклади охорони здоров’я і наукові установи, які бажають бути надавачами послуг з надання третинної медичної допомоги методом трансплантації органів та інших анатомічних матеріалів, і які відповідають вимогам, можуть направляти відповідний лист до Міністерства охорони здоров’я України. Перелік учасників пілотного проекту, визначений постановою № 707, регулярно переглядається та розширюється.


#Трансплантація #КовельськеМТМО

Коментарі

Читайте також