1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі відбувся міжнародний турнір з тенісу ФОТО

У Ковелі відбувся міжнародний турнір з тенісу ФОТО

У Ковелі відбувся міжнародний турнір з тенісу, - пише офіційний сайт Ковельської міської ради.

Кілька днів тривали двобої на тенісному корті на території Волинської філії Концерну РРТ. Понад двадцять учасників виборювали звання найсильнішого.

- Два роки тому ми побудували майданчик для своїх працівників, аби вони мали можливість займатись тенісом, волейболом, бадмінтоном. Ми загалом пропагуємо здоровий спосіб життя на підприємстві: їздимо колективом на лижі, сплавляємось на байдарках. Коли ж до нас звернулась міська влада та надійшла пропозиція від місцевих тенісистів щодо турніру, ми з радістю відгукнулися і долучились до його організації. Він започатковувався для ковельчан та наших працівників, а вийшов міжнародним, адже у ньому взяв участь спортсмен з Білорусі, - розповів директор Волинської філії Концерну РРТ Сергій Семерей.

Учасники турніру були розподілені на чотири підгрупи і змагалися за коловою системою. До чвертьфіналу потрапили: Ігор Приступа, Валентин Січкар, Валентин Деменюк, Ігор Супрунюк, Олександр Філіпчук, Роман Багінський, Дмитро Ткач та Василь Климовець.

- Дуже радий, що мені випала нагода пограти у Ковелі. Це — класні емоції. Враження від турніру позитивні. Круто, що спорт та здоровий спосіб життя пропагуються у вашому місті, а люди комунікують між собою, - поділився своїми враженнями гість з Білорусі Олексій Ніколаєв.

Неодноразовий переможець змагань, які проводились у нашому місті, Ігор Приступа поступився Олександру Філіпчуку з рахунком 3 : 6, Ігор Супрунюк був сильнішим за Дмитра Ткача — 6 : 2, Роман Багінський здолав Василя Климовця — 7 :5, а Валентин Січкар - Валентина Деменюка - 6 :1.

У півфіналі Ігор Супрунюк виграв в Олександра Філіпчука - 7:5, а Роман Багінський поступився Валентину Січкарю — 3:6.

У грі за третє місце Олександр Філіпчук переміг Романа Багінського з рахунком 6 : 4. У фінальній грі Валентин Січкар - Ігоря Супрунюка — 6:4.

- Радує, що теніс почав розвиватись у Ковелі. Минулого року ми збирали 10-12 учасників, а у нинішньому - понад 20. Досить достойну гру продемонструвала молодь, хоча ветерани також показали гідні результати, - наголосив переможець турніру Валентин Січкар, який, до речі, був і одним із його організаторів.

Відділ фізичної культури та спорту виконавчого комітету вдячний за допомогу у проведенні змагань директору підприємства Сергію Семерею.

Переможці та призери нагороджені грамотами та медалями, від Волинської філії Концерну РРТ вони також отримали сертифікати на кількаразове відвідування нового сквош центру, який нещодавно тут збудували.
#Теніс #КонцернРРТ

Коментарі

Читайте також

У Ковелі відбувся турнір з тенісу з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

У Ковелі відбувся турнір з тенісу з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав
У змаганнях взяли участь 57 спортсменів, які представляли 6 команд з міст Ковеля, Любомля, Рожища, Ковельського, Горохівського і Старовижівського районів.