1. Головна
  2. Новини
  3. Змінюються правила отримання одноразової допомоги «Пакунок малюка»

Змінюються правила отримання одноразової допомоги «Пакунок малюка»

З 1 вересня починає діяти новий механізм отримання грошової компенсації одноразової допомоги «пакунок малюка», - повідомляють на офіційному сайті Ковельської міської ради.

Документ затверджений Постановою КМУ від 29 липня 2020р. №744 «Деякі питання реалізації пілотного проекту з монетизації одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка».

Призначення грошової компенсації здійснюється структурними підрозділами з питань соціального захисту населення за місцем проживання або місцем перебування отримувача. Громадяни, які у 2020 році не отримали «пакунок малюка» в натуральному вигляді, можуть звернутися за грошовою компенсацією протягом 12 місяців з дня народження дитини.

Для призначення грошової компенсації отримувач подає структурному підрозділу з питань соціального захисту населення заяву (форма якої визначена постановою) у паперовій або електронній формі із зазначенням реквізитів спеціального рахунка. До заяви отримувач додає такі документи:

1. Копію свідоцтва про народження дитини;
2. Довідку з пологового будинку про неотримання одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка»;
3. Копію ідентифікаційного номеру або копію паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від отримання ідентифікаційного номеру).

Перерахування коштів грошової компенсації здійснюється на поточний рахунок, відкритий в АТ «КБ «ПриватБанк» відповідно до договору про взаємодію, укладеного Мінсоцполітики та уповноваженим банком, для подальшого їх перерахування на спеціальні рахунки отримувачів. Після зарахування коштів на картку для виплати, отримувачі самостійно витрачають їх на купівлю дитячих товарів та асортименту для породіллі. Придбати встановлені товари громадяни зможуть у закладах торгівлі, інтернет-магазинах, які приєднались до реалізації пілотного проекту з монетизації одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка».

Реєстр таких закладів торгівлі розміщується на офіційному веб-сайті Мінсоцполітики. Кошти можуть бути витрачені протягом року з дня їх зарахування.

За більш детальною інформацією просимо звертатися за адресою: вул. Незалежності, 148 або за телефоном 53034.


#ПакунокМалюка

Коментарі

Читайте також