1. Головна
  2. Новини
  3. Вихованцю ковельської студії естрадного співу Максиму Ткачуку подарували квартиру в Одесі

Вихованцю ковельської студії естрадного співу Максиму Ткачуку подарували квартиру в Одесі

2 вересня 12-річний Максим Ткачук, вихованець ковельської студії естрадного співу «Надія», виступив на гала-концерті з нагоди 226-річчя Одеси. Він виконав пісні «Смуглянка» з фільму «В бій ідуть тільки «старики» та «Моя Україна». Виступ волинського хлопчика був сприйнятий публікою досить тепло.

Після виступу на Максима чекав сюрприз. Почесний громадянин Одеси Сергій Гриневецький та від імені спільноти почесних громадян міста, серед яких є представники будівельних компаній, вручив Максиму сертифікат на житло. На сцену запросили й бабусю хлопчика, яка його виховує, адже він є сиротою.

Максим подякував одеситам за підтримку та запрошення, а також висловив сподівання, що віднині виступатиме частіше.

Нагадаємо, що юному волинському співакові Максиму Ткачуку відмовили в участі в національному відборі на дитяче «Євробачення». Головною причиною в Національній суспільній телерадіокомпанії України називають те, що Максим взяв участь у лондонському конкурсі «Stars of the Albion», де виконав «Смуглянку».

Нещодавно й ковельчани мали змогу почути пісні у виконанні Максима Ткачука. У День незалежності України, 24 серпня, він виступив у концертній програмі на центральній площі Ковеля.


Читайте також: Вихованець ковельської студії естрадного співу «Надія» виборов перемогу у співочому конкурсі в Лондоні


#МаксимТкачук

Коментарі

Читайте також

Вихованець ковельської студії естрадного співу «Надія» виборов перемогу у співочому конкурсі в Лондоні

Вихованець ковельської студії естрадного співу «Надія» виборов перемогу у співочому конкурсі в Лондоні
12-річний Максимко Ткачук з Турійська отримав два перших місця у двох номінаціях. Йому вручили сертифікат для участі у фестивалі в Білорусі, а також запрошення на острів Мальта.

Вихованець ковельської студії естрадного співу «Надія» виступить у Лондоні

Вихованець ковельської студії естрадного співу «Надія» виступить у Лондоні
Максимко Ткачук з Турійська здобув гран-прі міжнародного конкурсу «Поверни мені музику», що проходив в Одесі, де йому вручили сертифікат на участь у співочому конкурсі Великобританії.