1. Головна
  2. Новини
  3. «Ковельводоканал» і надалі працюватиме в режимі обмеження спілкування із споживачами

«Ковельводоканал» і надалі працюватиме в режимі обмеження спілкування із споживачами

Ковельське управління водопровідно-каналізаційного господарства УВКГ «Ковельводоканал» інформує споживачів послуг про те, що в зв’язку з продовженням карантину управління надалі працюватиме в режимі обмеження спілкування із споживачами. Про це повідомляється на сайті управління.

Однак, карантинні умови роботи не матимуть негативного впливу на якість надання послуг та забезпечення безперебійного та безаварійного водопостачання і водовідведення. Звернення, заяви та скарги, що надходять від громадян, розглядатимуться у штатному режимі, дописувачі вчасно отримуватимуть відповіді на питання, що виникли у ході споживання послуг водоканалу.

Одним з таких питань є нарахування за полив присадибних ділянок. Нарахування за полив проводиться у період з травня по серпень місяці включно в залежності від кількості сонячних днів у місяці відповідно до довідки метеослужби та на підставі норм, затверджених рішенням виконкому № 318 від 09.08.12р.

Для того, щоб уникнути непорозумінь у питаннях нарахувань коштів за полив, власникам присадибних ділянок необхідно встановити лічильники води, так як у наступному році претензії щодо відміни нарахувань за полив не розглядатимуться.

Важливою складовою стабільної роботи УВКГ «Ковельводоканал» є своєчасна оплата споживачами послуг з водопостачання і водовідведення. Від цього напряму залежить забезпечення виробничих підрозділів управління запасними частинами та матеріалами необхідними для оперативного усунення та попередження аварійних ситуацій.

Оплату послуг необхідно здійснювати не в останні дні розрахункового місяця, а упродовж 5-10 днів після отримання квитанцій, для того, щоб Ваші кошти надійшли у розрахунковому місяці, а не в наступному. Оскільки несвоєчасна оплата послуг автоматично призводить до віднесення споживачів у розряд «дебіторів».

Наголошуємо на необхідності своєчасного (до останнього робочого дня місяця споживання послуг) подання показників лічильників у зручний для Вас спосіб із наведених нижче:

- по телефону за номерами:

5-36-96;

5-34-42;

067-7042289;

-Viber:

067-704-22-89;

- поштова скринька для записок з показниками лічильників по вул. В.Івасюка,13;

- особистий кабінет споживача.

Оплата послуг здійснюється у банківських або інших платіжних установах, в касі підприємства по вул. В.Івасюка,13 –де не нараховуються кошти за банківські послуги, в «Приват-24» або за допомогою інших платіжних сервісів, що здійснюють приймання та перерахунок коштів від споживачів на рахунки УВКГ «Ковельводоканал».


#Ковельводоканал

Коментарі

Читайте також

У Ковелі модернізують мережі водопостачання

У Ковелі модернізують мережі водопостачання
Міський голова Олег Кіндер побував на об'єктах «Ковельводоканалу», цікавився ефективністю їх роботи, результативністю нововведень, планами на найближчу перспективу.