1. Головна
  2. Новини
  3. Жити без пожеж вчили громадян рятувальники у місті Ковелі

Жити без пожеж вчили громадян рятувальники у місті Ковелі

З метою попередження недопущення пожеж у житловому секторі та загибелі на них людей Ковельським МРВ УДСНС України у Волинській області постійно вживається комплекс організаційних та практичних заходів, спрямованих на запобігання виникнення пожежам та надзвичайним ситуаціям, - пише сайт Управління ДСНС України у Волинській області.

Так, 13 грудня у м. Ковелі пожежно-профілактичну роботу серед населення у житловому секторі провели рятувальники у вільний від чергування час.

До агітаційно-роз’яснювальної роботи та розповсюдження пам’яток ДСНС серед населення щодо дотримання правил пожежної безпеки у житловому секторі долучилися і соціальні працівники. Особливу увагу вони звернули на помешкання, де проживають одинокі громадяни та соціально-незахищені верстви населення.

І людей літнього віку, і малих, на вулиці і вдома вогнеборці вчили не нехтувати основними правилами безпеки життєдіяльності. Адже безпека людини залежить лише від нас самих!

#Рятувальники #ЮрійДідковський

Коментарі

Читайте також

У Ковелі позапланово перевіряють стан техногенної і пожежної безпеки закладів освіти та охорони здоров’я

У Ковелі позапланово перевіряють стан техногенної і пожежної безпеки закладів освіти та охорони здоров’я
Працівники Ковельського міськрайвідділу Управління ДСНС України у Волинській області особливу увагу звертають на обладнання приміщень системами протипожежного захисту.