1. Головна
  2. Новини
  3. Гордість Ковеля: спортсмени і тренери отримали відзнаки з нагоди Дня фізичної культури і спорту

Гордість Ковеля: спортсмени і тренери отримали відзнаки з нагоди Дня фізичної культури і спорту

З нагоди Дня фізичної культури і спорту відбулось урочисте нагородження спортсменів та тренерів міста Ковеля у залі засідань виконавчого комітету Ковельської міської ради, - повідомляє офіційний сайт Ковельської міської ради.

Привітав усіх зі святом міський голова Олег Кіндер: “Дякую, що примножуєте славу рідного міста, популяризуєте спорт, здоровий спосіб життя. Переконаний, що завдяки Вам, справжнім професіоналам своєї справи, ми ще неодноразово почуємо про успіхи ковельчан на світовій, європейській, всеукраїнській та місцевих спортивних аренах”.

Олег Олексійович зазначив, що впродовж останніх років у Ковелі дуже багато здійснено для зміцнення і розвитку спортивної інфраструктури. Нові майданчики, футбольні поля тепер є у різних мікрорайонах міста.

Хороший зачин зроблено і для відродження спортивного осередку на базі колишнього “Локомотиву”. У жовтні буде відкрито першу чергу будівництва — Центр діалогу культур. А згодом там з’явиться і футбольне поле, легкоатлетичні доріжки.

- Ми плануємо і надалі рухатися в цьому напрямку та робитимемо все для того, аби ковельчани могли впевнено вважати спорт візитівкою міста, - наголосив Олег Кіндер.

До поздоровлень також доєднались секретар міської ради Віра Федосюк та заступник міського голови Ігор Прокопів.

Вони побажали щастя усім, хто присвятив своє життя спорту, подальших перемог, натхнення, удачі та якнайбільше позитивних моментів у житті.

З нагоди Дня фізичної культури і спорту керівники міста вручили Грамоти, Подяки вчителям, тренерам, меценатам, спортсменам.

Відтак, за високі спортивні досягнення, професіоналізм і сумлінну працю, активну громадську позицію, особистий внесок у розвиток і популяризацію спорту в місті було нагороджено Почесною грамотою міської ради: Максима Бондаренка, Ларису Гурську, Віктора Свиридюка, Володимира Троцюка та Олександра Яцюка.

А також з нагоди свята оголошено Подяку міського голови: Тетяні Максимчук, Сергію Медведюку, Миколі Потапюку, Олені Черняк, Руслану Ющуку та Юрію Рахлінському.

Грамотами управління у справах молоді та спорту Волинської ОДА відзначено Романа Лиса та Володимира Троцюка.

Відповідно до розпорядження міського голови до професійного свята майже 80 тренерів, вчителів фізичного виховання та ветеранів спорту отримають фінансове заохочення.


#Спорт #ОлегКіндер #ВіраФедосюк

Коментарі

Читайте також

12-13 вересня у Ковелі під час міжнародного пробігу буде обмежено рух транспорту вулицями міста

12-13 вересня у Ковелі під час міжнародного пробігу буде обмежено рух транспорту вулицями міста
Організатори просять водіїв з розумінням віднестись до тимчасових незручностей, завчасно спланувати свій маршрут поїздок та не залишати транспортні засоби на трасі пробігу у зазначений час.

Ковельчанин Юрій Вандюк візьме участь у чемпіонаті України з веслування ІНТЕРВ'Ю

Ковельчанин Юрій Вандюк візьме участь у чемпіонаті України з веслування ІНТЕРВ'Ю
Головні національні змагання 2020 року стартують 30 липня у Дніпрі. Чемпіон України, срібний призер чемпіонату світу, Європи та Європейських ігор розповів, як оцінює свої шанси на перемогу.