Сьогодні – День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. З цієї нагоди у культурно-просвітницькому центрі відбувся тематичний захід, на який зібралися ліквідатори, вдови, переселенці із зони відчуження, представники міської влади, громадських організацій, - пише сайт Ковельської міської ради.


Цьогоріч минув 31 рік відтоді, як в Україні сталося страшне лихо, наслідки якого відчутні донині. Ця техногенна, екологічно-гуманітарна аварія вважається найбільшою за всю історію ядерної енергетики за кількістю загиблих і потерпілих від її наслідків людей.


Учасники заходу хвилиною мовчання вшанували пам'ять про тих мужніх людей, які загинули та померли.


До присутніх звернувся міський голова Олег Кіндер та разом з секретарем міської ради Вірою Федосюк, заступником Ігорем Прокопівим вручили Подяками ліквідаторам, вдовам, громадським активістам та спонсорам, які переймаються проблемами цієї категорії громадян.


Слова вдячності й шани звучали від представника фонду «Патріоти Волині» Павла Самолюка, який передав «чорнобильцям» відзнаками від народного депутата Степана Івахіва.


Пісні та мелодії з нотками суму і журби звучали у виконанні камерного оркестру «Квінта», Ольги Балюк, Вікторії Тітчук.


Біля пам’ятника жертвам аварії на ЧАЕС Ковельський міський декан УПЦ Київського патріархату, настоятель храму Великомученика Димитрія Солунського, протоієрей Анатолій Александрук разом з духовенством відслужили панахиду.


Представники міської і районної влади, громадськості, ліквідатори поклали квіти до підніжжя монумента.