1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі вогнеборці вчились рятувати людей із охоплених вогнем та димом приміщень

У Ковелі вогнеборці вчились рятувати людей із охоплених вогнем та димом приміщень

23 вересня відбулись тренування рятувальників діям в непридатному для дихання середовищі та в умовах, максимально наближених до реальних пожеж. Про це повідомляє пресслужба Управління ДСНС України у Волинській області.

Співробітники 5-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Нововолинськ, 7-ї ДПРЧ м. Володимир-Волинський, 18-ї ДПРЧ смт Іваничі Управління ДСНС у Волинській області тренувались на базі Львівсько-Волинського гірничо-рятувального загону у м.Нововолинськ, а рятувальники 8-ї ДПРЧ м. Камінь-Каширський та 11-ї ДПРЧ смт Шацьк провели тренування на спеціальному комплексі у м.Ковелі.

22 вересня заняття провели рятувальники 10-ї ДПРЧ м.Любомль, 14-ї ДПРЧ смт Ратне у теплодимокамері м.Ковеля, а також 3-ї ДПРЧ м.Рожище, 6-ї ДПРЧ м.Ківерці у теплодимокамері в м.Луцьку.

Вогнеборці у апаратах на стисненому повітрі та в бойовому спорядженні у складі ланок газодимозахисної служби тренувались проводити пошуково-рятувальні дії в охоплених вогнем будинках в підвалах та на висотах, в’язати рятувальні вузли на потерпілому.

Всього в навчаннях взяли участь понад 60 рятувальників. Заняття проводились під керівництвом співробітників оперативно-координаційного центру Управління ДСНС області з дотриманням вимог техніки безпеки.


#Рятувальники

Коментарі

Читайте також

Через дитячі пустощі на Ковельщині сталася пожежа

Через дитячі пустощі на Ковельщині сталася пожежа
Як повідомляють рятувальники, причинами ще двох пожеж, які сталися минулого тижня у Ковелі, було коротке замикання електромережі та порушення правил безпеки при експлуатації печей.