1. Головна
  2. Новини
  3. Сьогодні, 17 грудня, день народження у Тетяни Середюк, директора Палацу учнівської молоді м. Ковеля

Сьогодні, 17 грудня, день народження у Тетяни Середюк, директора Палацу учнівської молоді м. Ковеля

Тетяну Володимирівну Середюк добре знають у Ковелі як талановитого керівника, привітну та життєрадісну жінку, інтелігентну та порядну людину, мудрого педагога. Уже понад 20 років вона очолює колектив Палацу учнівської молоді імені Івана Франка.


Це найбільший позашкільний навчальний заклад нашого міста, у якому розвивають свій талант та цікаво проводять дозвілля понад тисячу школярів, які займаються у двадцяти творчих об’єднаннях художньо-естетичного і декоративно-ужиткового напрямків.


Ковельчани достойно оцінюють її внесок в естетичне виховання дітей, активну участь в культурно-мистецькому житті громади, а вихованці і колеги шанують за професіоналізм, відданість улюбленій справі, творчий підхід до роботи.


Це допомагає їй впевнено керувати навчальним закладом та знаходити мудрі рішення, забезпечувати ефективне і своєчасне виконання обов’язків. За самовіддану працю Тетяна Володимирівна неодноразово була відзначена управлінням освіти, міською та обласною владою.


Вміння спілкуватися з людьми, комунікабельність, високий рівень культури та освіченості - це основні якості, завдяки яким репутація керівника й освітньої установи в цілому завжди на високому рівні.


Бажаємо Вам здоров’я, оптимізму, миру, реалізації ідей і задумів, сімейного благополуччя. А ще - бадьорості духу, яскравих подій, незабутніх вражень і щирих посмішок ваших вихованців!#ТетянаСередюк #ПалацУчнівськоїМолоді #ДеньНародження

Коментарі

Читайте також

Ковельський "Барвінок" став переможцем на міжнародному фестивалі хореографії

Ковельський "Барвінок" став переможцем на міжнародному фестивалі хореографії
Днями «Народний художній колектив» ансамбль танцю «Барвінок» Ковельського Палацу учнівської молоді ім. Івана Франка взяв участь у міжнародному фестивалі-конкурсі хореографії «Day of the Dance», який відбувся у Львові.