1. Головна
  2. Новини
  3. До залишеного у Ковелі на автостанції пакунка може бути причетним священник ФОТО

До залишеного у Ковелі на автостанції пакунка може бути причетним священник ФОТО

Сьогодні опівдні поблизу автостанції у Ковелі сталася надзвичайна ситуація. Пасажири, котрі чекали на прибуття автобусів, виявили чорний пакунок - коробку округлої форми, до якого довгий час ніхто не підходив. Стурбовані громадяни викликали поліцію. На місце інциденту прибули також екіпажі екстреної медичної допомоги та пожежної служби. Небезпечну територію огородили обмежувальною стрічкою та викликали саперів з Луцька.

Як розповіли очевидці, вони бачили чоловіка, одягненого у чорну рясу (можливо то був священник), який трохи дивно себе поводив: виглядав стурбовано та весь час оглядався навколо. А потім кудись зник, залишивши пакунок.

Як повідомив нашому виданню начальник відділу з питань цивільного захисту та екологічної безпеки Юрій Дідковський, піротехніки, які прибули за викликом, відкрили коробку та виявили у ній головний убір священника. Зважаючи на те, що річ мала етикетки (цінники), святий отець, вочевидь, придбав собі обнову та забув покупку на автостанції.


#НадзвичайнаСитуація #Рятувальники #Безпека

Коментарі

Читайте також

Оприлюднили рішення Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій м. Ковеля

Оприлюднили рішення Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій м. Ковеля
У зв'язку із численними зверненнями ковельчан, на офіційному сайті Ковельської міської ради опублікували документ, у якому дано рекомендації керівникам підприємств, установ та організацій усіх форм власності.

На ліквідацію екологічного лиха у Ковелі потрібні додаткові кошти

На ліквідацію екологічного лиха у Ковелі потрібні додаткові кошти
Нардеп Степан Івахів звернувся з депутатським запитом до Прем’єр-міністра України. Приводом для звернення до урядовців стала ситуація із протіканням резервуарів, куди півтора роки тому помістили відходи з території ветсанзаводу.