1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі 12 сімей медичних працівників отримали службове житло

У Ковелі 12 сімей медичних працівників отримали службове житло

Сьогодні перед початком засідання виконавчого комітету міський голова Олег Кіндер вручив ордери на службове житло 12 родинам медичних працівників. Вони заселяться в дві одно- та три двокімнатні квартири, а також у сім кімнат. Про це повідомили на офіційному сайті Ковельської міської ради.

Рішеннями міської ради було дано згоду на зміну цільового призначення приміщень колишнього шкірно-венерологічного диспансеру, що по вул.Міцкевича, 64. Шляхом реконструкції вони переобладнані на вісім квартир.

Вітаючи новоселів, Олег Кіндер запевнив, що роботу у цьому напрямку міська влада продовжуватиме. Побажав їм добробуту, радості і щастя в нових домівках, де їх чекають приємні турботи, пов’язані з облаштуванням помешкань та переїздом. Також зазначив, що спільно їм потрібно подбати про благоустрій території.

Нагадаємо, що Ковельське МТМО разом з міською владою працюють над вирішенням житлових питань медиків. Вперше за десятки років працівники галузі охорони здоров’я отримали службове житло наприкінці 2016 року. Це стало можливим завдяки реконструкції приміщення молочної кухні на вулиці Мічуріна, 2, де за кошти міського бюджету та МТМО переобладнано 8 кімнат для медпрацівників.


#ЖитлоДляМедиків #КовельськеМТМО #ОлегКіндер

Коментарі

Читайте також

Ковельських медиків планують забезпечити житлом

Ковельських медиків планують забезпечити житлом
Вісім службових квартир отримають працівники галузі охорони здоров'я після реконструкції приміщень колишньої лікарні та поліклініки шкірвендиспансеру, що по вулиці Міцкевича, 64.