Сьогодні, 8 жовтня, міський голова Олег Кіндер завітав у Ковельський міськрайонний суд та привітав служителів Феміди з Днем юриста, - повідомляють на офіційному сайті Ковельської міської ради.

Олег Олексійович відзначив вагому роль працівників судової системи у зміцненні законності, забезпеченні захисту державних інтересів і законних прав громадян.

- У працівників суду важка і відповідальна професія. Від Ваших рішень часто залежать доля людей та країни в цілому, – сказав очільник міста. – Щиро зичу вам щастя та наснаги, благополуччя і нових здобутків на професійній ниві! Дякую за вашу роботу.

Міський голова вручив Грамоти та цінні подарунки працівникам установи.

Нагороди отримали Світлана Пивоварчук - помічник заступника голови Ковельського міськрайонного суду та Наталія Догойда - секретар відділу організаційно-документального забезпечення діяльності суду.

Зі щирими словами побажань до своїх колег звернувся голова Ковельського міськрайонного суду В’ячеслав Лесик.

З нагоди Дня юриста також Грамотою міської ради відзначено Тетяну Степанюк - головного державного виконавця Ковельського міськрайонного відділу державної виконавчої служби Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції.