1. Головна
  2. Новини
  3. За два тижні у Ковелі зафіксовано 94 випадки захворювання на коронавірус

За два тижні у Ковелі зафіксовано 94 випадки захворювання на коронавірус

Нині Ковель за рівнем поширення COVID-19 знаходиться у жовтій зоні. Епідситуацію в місті, спричинену коронавірусом та результати роботи із запобігання його розповсюдженню сьогодні проаналізували на засіданні виконавчого комітету, - повідомляють на сторінці Ковельської міської ради у Фейсбук.

З цих питань інформували медичний директор Ковельського МТМО з педіатрії Ольга Козачук, завідувач Ковельським міськрайонним відділом ДУ “Волинський ОЛЦМ України” Людмила Маляр, начальник міськрайонного управління Держпродспоживслужби Микола Король, начальник відділу охорони здоров'я виконавчого комітету міської ради Лідія Жолінська.

Останнім часом у місті збільшилася кількість хворих на COVID-19. За два тижні зафіксовано 94 випадки. Спалахів у колективах наразі немає. З 5 жовтня у МТМО додатково розгорнуто 26 ліжок для пацієнтів з інфекційними недугами. Всього їх підготовлено сто. Сьогодні на стаціонарному лікуванні перебуває 37 людей, з яких 27 — ковельчани.

Особлива увага приділяється проявам ймовірного захворювання. Щоденно проводиться 200-300 тестувань методом ІФА. Стосовно дитячих та педагогічних колективів, виявлялись поодинокі хворі.

Спеціалісти міськрайонного управління Держпродспоживслужби продовжують перевірки ринків, закладів освіти, торгівлі, громадського харчування, офісів щодо дотримання санітарного законодавства.

Міський голова наголосив, що ситуацію потрібно постійно моніторити, активізувати роботу у місцях масового перебування людей на предмет виконання протиепідемічних вимог. Олег Кіндер також дав відповідні доручення першому заступнику Михайлу Гетьману заступнику Ігорю Прокопіву, начальнику відділу охорони здоров'я Лідії Жолінській і закликав контролювати стан справ на підпорядкованих підприємствах, в установах, закладах.


#Коронавірус #Карантин

Коментарі

Читайте також