1. Головна
  2. Новини
  3. 20-річна студентка з Ковеля вбила своє новонароджене немовля

20-річна студентка з Ковеля вбила своє новонароджене немовля

Личаківський районний суд Львова визнав винною 20-річну студентку Української академії друкарства у вбивстві своєї новонародженої дитини. Суд призначив їй рік тюремного ув’язнення, однак звільнив від відбування покарання, - пише видання Zaxid.net.

Зазначається, що Ярослава Н. родом із Ковеля, зараз навчається в Українській академії друкарства. Дівчина нікому не повідомляла про свою вагітність та не була на обліку в поліклініці. Наприкінці лютого 2020 року в орендованій квартирі 20-річна дівчина самостійно народила дитину. Після пологів дівчинка була живою, але Ярослава Н. перерізала пуповину, поклала дитину у пакет та зав’язала його. Відтак дитина задихнулась та померла.

Щоб приховати вбивство, дівчина поклала пакет із мертвим немовлям у шафу квартири, у якій жила. Наступного дня сусідки дівчини викликали їй «швидку допомогу», а медики вже повідомили про цей випадок поліцію.

У судовому засіданні дівчина визнала свою провину та сказала, що думала, що дитина уже народилась мертвою.

Дослідивши усі докази у цій справі, суддя ​ визнав дівчину винною у вбивстві своєї новонародженої дитини, призначивши їй рік тюремного ув’язнення. Однак її звільнили від відбування покарання, встановивши рік іспитового терміну. Упродовж цього часу дівчина має періодично з’являтись до уповноваженого органу з питань пробації, повідомляти про зміну свого місця праці чи житла, не виїздити без дозволу за кордон.

#Вбивство

Коментарі

Читайте також