1. Головна
  2. Новини
  3. Поблизу Дубового викинули купу непотребу з ковельського секонд-хенду ФОТО ОНОВЛЕНО

Поблизу Дубового викинули купу непотребу з ковельського секонд-хенду ФОТО ОНОВЛЕНО

Поблизу села Дубове виявили купу вживаного взяття, одягу та іншого непотребу у пакунках разом з чеками одного з магазинів секонд-хенду, що у Ковелі. Про це у групі Дубівської громади у Фейсбук написала Наталія Тхоржевська.

- Таке писати вкрай неприємно. Але треба якось давати цьому раду.
Мережі магазинів секондхенду користуються популярністю - таке наше життя(((.
А чи задумуємось ми про те, яка це небезпека для довкілля?
Нині сотнями тонн везуть в Україну вживаний товар : одяг, взуття, побутову техніку, тощо. Щось розкуповуються й використовується нами...Де ж дівається решта? Адже товар в таких магазинах оновлюється щотижня.
Куди власники магазинів "збувають" чи як утилізують те, що не продалось?
Можна, наприклад, вивезти й викинути на узліссі неподалік одного з приміських сіл - в Дубовому, скажімо...
Ще тиждень тому ця купа сміття була в рази меншою...
Увагу привернуло те, що "сміття"- переважно взуття (багато - окремій сім'ї то роками треба збирати й десь те все зберігати.
Зверху - кілька поліетиленових пакетів, напханих чеками (різні покупці зазначені та й уряд чи хтось вдома зберігав би такі чеки з окремого магазину та ще й в такій кількості).
Тут же котушки з касових апаратів..
Поміж чеків - графік дезінфекції магазину...Що тут скажеш, - зауважила дописувачка.P.S. Після публікації у ЗМІ та розголосу про цей випадок, допис та відео зі сторінки Дубівської громади було видалено. Натомість з'явилась наступна інформація:

- Допис про сміття у лісі поблизу Дубового видалила, знайшлися власники сміття, прибирають, обіцяли фотозвіт виконаної роботи😉 Сьогодні ж! На контролі!!!, - зауважила автор статті Наталія Тхоржевська.
#Екологія

Коментарі

Читайте також

За 3 години прибрали від сміття 30 соток лісу. Екологічну толоку організувала колишня ковельчанка

За 3 години прибрали від сміття 30 соток лісу. Екологічну толоку організувала колишня ковельчанка
Під час збирання грибів Оксану Вознюк вразила велика кількість непотребу, який люди зносять до лісу. На заклик у соцмережах відгукнулися небайдужі ковельчани, а комунальники надали транспорт для вивозу сміття.